שאלה 260403
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ביפן ולא נהנת בכלל, לחזור הביתה או לא?

אנונימית בת 23 | כתבה את השאלה ב-04/07/19 בשעה 09:00

טסתי עם החברה הכי טובה ליפן, זה היה אמור להיות טיול החלומות שלנו וזה הדבר שהכי חיכיתי לו מאז שקבענו טיסה.. כבר שבועיים שאנחנו פה ואני פשוט רוצה כבר לחזור לבית ועדיין לא הגענו לחצי של הטיול. גיליתי שהיא חסרת סבלנות ופשוט לא מוכנה להקשיב בכלל למה שיש לי להגיד ואם אני כן " מעיזה" להגיד משהו שהיא לא רוצה היא ישר מתחילה לתקוף ואז להתעצבן שאני שותקת במקום להגיב, וממש מתפלאת ומתעצבנת שאני כועסת עליה. אני מרגישה שאני ממש הולכת על ביצים לפני שאני אומרת משהו, לפעמים אני ממש עוצרת את עצמי לפני שאני אומרת לה משהו או אחרי שהיא אומרת משהו שלא מוצא חן בעיניי רק כדי שהאווירה לא תהרס-
לדוגמא היה מקרה שהיא הייתה צריכה לקנות משהו וממש עברתי איתה סופרים וחיפשנו משהו כמו שעה וחצי עד שמצאנו וכמה ימים אחרי, שאני רציתי לחפש משהו בחנות ספציפית שממש עברנו לידה אחרי משהו כמו 3 דקות היא התעצבנה עליי ואמרה תחפשי כבר בארץ ובואי נלך..
מבחינתה כל מה שהיא רוצה חייב לקרות ועכשיו ואין דבר כזה שלא יקרה, אם כואבות לה הרגליים אז חוזרים אם היא צריכה לשירותים אז ישר עוצרים הכל ומחפשים לה מקום אם שנינו מצאנו מסלולים שונים למקומות חייב ללכת על שלה..
זה לא שלא ניסיתי להגיב למה שהיא אומרת ולהגיד מה אני חושבת אבל היא פשוט ראש בקיר ואו שהיא כועסת ועושה פרצופים או שהיא ממש מתעצבנת ומכחישה כל דבר שאני אומרת אם הוא מוציא אותה לא טוב וקוראת לי שקרנית על דברים שאני אומרת..
האמת היא שאני ממש רוצה לחזור לבית אבל אני מפחדת שהחברות תתפרק כי אנחנו חברות ממש טובות כבר מלא שנים אבל כבר הבנתי שגם לדבר איתה על המצב לא אפשרי כי לא יצא מזה כלום.. וזה לא שאני לא נהנת בכלל להפך אני כן ובמיוחד כי זה איתה אבל ממש ממש קשה לי איתה חצי מהזמן ואני לא יודעת אם זה שווה את זה או לא ומה לעשות כי אני לא רוצה לטייל לבד, אין הרבה ישראלים עכשיו ביפן פגשנו אולי 5 עד עכשיו ואני פוחדת להיות לבד..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות