0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

7 טיפים איך לשרוד נסיעה באוטובוס (ושלא תהפוך לסיוט)

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-12/12/17 בשעה 16:38

7 טיפים איך לשרוד נסיעה באוטובוס (ושלא תהפוך לסיוט)

חלק לא מבוטל מאיתנו משתמשים בתחבורה ציבורית כדי להגיע ממקום למקום. זו אופציה נפלאה: זולה יחסית, ירוקה מבחינה סביבתית ונגישה (לרוב) בפריסתה הארצית. מצד שני, נסיעה באוטובוס יכולה להיות סיוט שרק תאחלו שיסתיים! מהם סימני האזהרה, איפה לשבת ואיפה לעמוד ואיך שורדים את זה (בוקר אחר בוקר...)- הנה כמה טיפים להפוך את הנסיעה באוטובוס לחלומית (ולא לסיוט).

 

1. מה השעה?

אין נוראי יותר מלהתחיל את הבוקר באוטובוס מתרחק לאיטו! בידקו את השעה בה אמור להגיע והקדימו ב-10 דקות. בגלל שאוטובוסים לפעמים מאחרים- יכול להיות שתתפסו את האוטובוס המוקדם יותר ותתחילו יום רגוע, ללא תחושה של לחץ.

 

2. אוזניות או לא להיות

כבר בדלת הבית הרכיבו אוזניות והיכנסו לאווירה של בוקר טוב. בין אם אתם מעדיפים שירים רגועים הבוקר או שבא לכם לשמוע צעקות בפול ווליום, האוזניות יגנו עליכם מפני שאלות של אחרים בתחנה, שיחות של אחרים באוטובוס או מבזקי חדשות שיכולים לבאס את היום עוד לפני שהתחיל. אם אתם מהדברנים על הבוקר- האוזניות יחסכו מיתר הנוסעים את תוכן השיחה ויאפשרו לכם לשמור על פרטיות.

 

3. משקפי שמש- להגנה מפני קשר עין!

לא הרבה יודעים אבל את משקפי השמש יצרו בשביל דיסטנס. אוקיי, זה אולי לא נכון עובדתית, אבל כולנו הופכים לקצת עיוורים ברגע שאנו מרכיבים את העדשות השחורות שמפרידות אותנו מיצירת קשר עם העולם החיצוני. זה יעזור לכם "לא לראות" מישהו שמנסה לשאול אתכם שאלה, יצמצם אפשרות לשיחות חולין עם היושבים לידכם, ובנסיעות ארוכות- יאפשר לתפוס נמנומון.

 

4. חלון או מעבר?

תמיד חלון! החלון הוא הפתח לעולם שבחוץ. עולם בלי כרטיסנים, בלי אנשים שמדברים בטלפון על רמקול (הראו להם את הסעיף על האוזניות...) ובלי דאגות. פרט קטן אבל חשוב- החלון יאפשר לכם לראות מתי מגיעים ולא לפספס את תחנת היעד שלכם...

 

5. זהירות- אנשים!

האוטובוס הוא מקום איסוף של אנשים שלא יוצא לכם להיתקל בהם בדרך כלל. חלקם אוהבים לדבר עם זרים ולהתלונן בפניהם על בעיות המחיה ("כשאני הייתי צעיר..."), חלקם ירצו להחזיר אתכם בתשובה ("תגידי, את מאמינה באלוהים?") וחלקם אוכלי קלמנטינות (איך עוד אין הצעת חוק נגד קלמנטינות?) זהו מראש אנשים שמחפשים ליצור קשר עין, שנראה שמפשפשים בתיק או שעומדים למרות שיש מקומות ישיבה. כולם חשודים!

 

6. והדרת פני זקן

לעמוד בנסיעה זה מבאס. אבל להרגיש שגרמת לאדם מבוגר לעמוד בנסיעה כי אתה עצלן- זה מבאס יותר. פנו את מקום הישיבה שלכם אם האוטובוס עמוס והתמלאו ברגשות גבורה. אתם העתיד של המדינה והוא נראה טוב יותר מאי פעם!

 

7. לעמוד או לשבת?

בנסיעות ארוכות, בעיקר אם אינכם ממהרים מידי- במידה והאוטובוס מלא אולי כדאי לחכות לבא אחריו... בנסיעות קצרות אין בעיה לעמוד. דמיינו שאתם בעיצומו של אתגר ותפקיד הנהג להפיל אתכם מהרגליים. מי ינצח???

 

 

חשוב לזכור כי האוטובוס הוא אופציה חיובית מאוד. אין חניה, אין קנסות, וזה עובר מהר (יחסית). ואם הנסיעה שלכם הייתה זוועתית- לפחות תקבלו מלא לייקים אם תספרו עליה בפוסט מפורט וכתוב היטב בפייסבוק 

 

נסיעה טובה

AskPeople

מה הפחד הכי גדול שלכם באוטובוס?

לפספס אותו   0 לפספס את התחנה שלי   0 שמישהו יתחיל לדבר איתי   0 שלא יהיה לי איפה לשבת   0 הכרטיסן (למה עדיין יש כרטיסנים?!)   0 אחר- ספרו לנו בתגובות   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...