0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

10 טיפים איך לחזור ללימודים אחרי החופש הגדול בלי להתבאס

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-27/08/17 בשעה 18:54

10 טיפים איך לחזור ללימודים אחרי החופש הגדול בלי להתבאס

בוקר טוב תלמידים! נותר עוד שבוע אחד לחופש והחזרה ללימודים כנראה בלתי נמנעת. יש משהו מרגש בלראות את כל החברים, לחזור לשגרה שבה הבוקר לא מתחיל ב14:00 ולהתחיל שנה חדשה. אז שניה לפני שאתם עמוק בתוך שיעורי הבית ומערכת השעות, הנה כמה טיפים לפתוח את השבוע הראשון ברגל ימין.

 1. מה עם שינה- סדרו את שעות השינה שלכם כבר מעכשיו. אם כל החופש נהגתם לישון מ-05:00 בבוקר עד הצהריים- החזירו את הגוף למצב שגרה וחיזרו לשנת לילה מסודרת.

 2. בנו תכנית לשנה החדשה- נכון השנה שמתחילה היא שנת לימודים אבל לא רק! חישבו על החוגים שאתם מעוניינים להירשם אליהם, על התחביבים שאתם רוצים לפתח או על עבודה שנשארה מהחופש ותוכל להמשיך להכניס לכם במהלך השנה. הכניסו הכל ליומן כדי שלא תשכחו כלום (אפשר גם ליומן בטלפון).

 3. הכינו תיק- נצלו את הימים האלה להכין לעצמכם צ'קליסט הכולל את כל הדברים הכי חשובים שאתם עלולים לשכוח. בזכות מבצעי חזרה לבי"ס אולי אפילו תתחדשו בתיק חדש וכמובן לא לשכוח יומן, מחברת ועט שכל תיק בי"ס חייב שיהיו בו.

 4. ארוחת בוקר של אלופים- דאגו לאכול ארוחת בוקר מפנקת ומלאה בכל הדברים שאתם הכי אוהבים. פינוק של יום ראשון שיחדיר בכם אנרגיה וישאיר לכם טעם של בית לפחות עד ההפסקה.

 5. פסקול של התחלה חדשה- מהרגע ששמתם את התלבושת האחידה ויצאתם מהבית- שימו אוזניות וחיו בסרט. שימו את השירים שעם כל צעד גורמים לכם להרגיש הגרסה הכי טובה שלכם. לכו מסוקסים, בטוחים בעצמכם, כשברקע מתנגן השיר שלכם.

 6. חבר/ה לצרה- קבעו עם חבר/ה ללכת או לנסוע יחד. אם הם לא גרים באותו איזור- השתמשו בנפלאות הנייד לBFF שכרגע באותו מצב כנראה. הוציאו את כל המרמור החוצה ופתחו חלומות על תקופת החגים שמגיעה עוד מעט.

 7. הפסקה- אל תוותרו על אוכל מושקע להפסקה! בין אם אתם מתכננים לקנות או מכינים בעצמכם הגוף שלכם יצטרך הרבה אנרגיה בחזרה לשגרה. אם התחלתם דיאטה וודאו כי לקחתם מספיק אוכל כדי למלא את הגוף באנרגיה, הוסיפו פרי וירקות לנשנוש.

 8. לא לשכוח מים- נכון החופש נגמר אבל הקיץ עדיין כאן. אתם הולכים להכנס לחדרים צפופים עם עוד 30 אנשים לפחות ולצבור הרבה מידע חדש בחום הארץ ישראלי הכבד. דאגו שיהיה לכם בקבוק מים לרענון לאורך היום.

 9. הגיינה- אם כבר דיברנו על קיץ וחום- אל תשכחו לקחת איתכם דאודורנט (ולמי שנוטה להזיע ממש גם עוד חולצה). אנחנו ממליצים להוסיף בקבוקון של ג'ל לניקוי ידיים או מגבונים לחים לרענון בין השיעורים.

 10. הפתעה מתוקה- הכינו לעצמכם הפתעה מתוקה ומנחמת למהלך היום. פחמימות זה החיים, וסוכרים בכלל...

ומה הטיפ שלכם לעבור את היום הראשון בהצלחה?

שתהיה שנת לימודים מוצלחת!

AskPeople

מה נקודת האור שלכם בחזרה לשגרה?

חזרה לחוג!   0 אימון בחדר כושר אחרי בית הספר   0 הייתי בחו"ל חודשיים, תכלס התגעגעתי לחברים   0 אולי תהיה שביתה?   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
 • בטעינה...