0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

טיפים למעבר דירה- קריטריונים שיכולים להיות מותרות או פשרות

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-13/07/17 בשעה 19:07

טיפים למעבר דירה-  קריטריונים שיכולים להיות מותרות או פשרות

אחרי שסיימנו לדון בכל הקטעים החשובים, ובכל המתמטיקה המלחיצה, הגיע הזמן לזכור שמעבר הדירה הוא עניין של שדרוג. בין אם מדובר במעבר לעצמאות מבית ההורים, למגורים לבד או עם בן/בת זוג- חשוב שתחושו עלייה ברמת החיים ושדרוג. ערכו לעצמכם רשימה של דברים שחשוב לכם שיהיו בדירה, ודרגו אותם לפי סדר עדיפות עבורכם:

 

1. דוד שמש

דוד שמש הוא מאוד נחמד אבל לצערנו בימינו הוא מותרות כי לא בכל בניין יש. אם אתם מאוהבי אמבטיות חמות וארוכות אפשר להוסיף אותו כקריטריון לחיפושים ולהקל על חשבון החשמל העתידי.

 

2. מרפסת

אם אתם מעשנים/ מחזיקים עציצים או אנשי אוויר פתוח וחופשי באופן כללי- בידקו את המרפסת. המרפסת מאפשרת להתאוור עם חברים, לעשן בלי לרדת למטה, מקלה על גידול חיות מחמד ומאפרת לייבש כביסה בנוחות. הערה חשובה: לעיתים ינסו למכור לכם כי המרפסת גדולה מספיק והיא נחשבת כחדר. זה לא נכון. נקודה.

 

3. חניה

אם יש לכם רכב חשוב מאוד לוודא שיש לכם היכן לחנות, בין אם בבניין או לפחות ברחוב בו תגורו. חיפוש חניה בסוף יום ארוך יכול להיות מתסכל. בידקו שהרכב הכרחי לכם ואם לא מתאפשר לכם להסתדר בלעדיו- שכירת חניה (יאפ, עוד הוצאה כספית) יכולה להקל על החיים ולפתור את הבעיה. 

 

4. בעלי חיים

אם חלק חשוב מהמשפחה שלכם כולל חיית מחמד- זה עלול לצמצם את מספר הדירות האפשריות עבורכם. אם ניתן להשאיר את חיית המחמד אצל ההורים זה יכול להקל (גם על חיית המחמד), ואם לא ודאו שלפי החוזה מותר לכם לגדל חיית מחמד, ואם יש לכם שותף- בידקו גם איתו.

 

5. פרטיות

שותפים יכולים להיות המטרד הגדול ביותר או הברכה הכי נפלאה. אם חשובה לכם הפרטיות- יתכן ותצטרכו להתפשר על מחיר/גודל/מיקום כדי לגור לבד. בכל מקרה, בעיקר בדירה הראשונה, כדאי לעבור לגור עם מישהו שאתם מכירים וסומכים עליו כדי לעבור את החוויה עם חבר/ה לצידכם. 

 

6. אמבטיה

לפעמים אחרי יום קשה כל מה שבא לנו הוא לנוח באמבטיה נעימה, לשמוע מוסיקה ולהתנתק. אם אתם מאלה קחו בחשבון כי אמבטיות מייקרות את חשבון המים (לרוב גם את החשמל בשל המים החמים) והן נדירות יחסית בדירות קטנות. אבל שלווה נפשית שווה את זה...

 

7. מעלית

אם הדירה שלכם ממוקמת בקומה גבוהה זה יכול להיות מעייף. כמובן שאין באמת מניעה מלעלות במדרגות אבל אם אתם מתניידים באמצעות אופניים או שיש לכם עגלה איתכם- כדאי לקחת בחשבון מעלית.

 

 

מה ה"מותרות" שאתם לא מוכנים להתפשר עליהן?

שתפו אותנו בתגובות

 

מערכת AskPeople

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...