0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

6 טיפים איך להתמודד עם האישה בזמן הריון

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-05/06/17 בשעה 20:31

6 טיפים איך להתמודד עם האישה בזמן הריון

מזל טוב! אתה אבא.... המקלון הראה שני פסים, והביא את הבשורה שאתה גר כעת עם אישה בהריון. זה מסלול מכשולים לא פשוט (דמיין את זוגתך במחזור כפול שתיים), אבל הכרחי על מנת לייבא את יורש העצר. מאחר שהיא סובלת יותר ממך- כל שנותר לך הוא לחלוק איתה את הרגעים השמימיים ולהיזהר מההורמונים. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים.

  1. כן, את צודקת- גם אם לפי כל קווי ההגיון הידועים לך אתה צודק, היא צודקת יותר. אין טעם להתווכח כי שניכם תצאו מתוסכלים והיא בסוף תצא צודקת.
  2. זה ההריון של שנינו- משפט קסם שיכול לעבוד כל עוד אתה אומר אותו כדי לשדר תמיכה ולא אותות מצוקה. הדבר שהכי חשוב לאישה בהריון הוא שיבינו אותה. היא מתמודדת עם שינויי מצב רוח (הורמונים), שינויים פיזיים (הורמונים) ושינויים מנטאליים (טפשת הריון). עזור וחפה עליה.
  3. תזכורות ליומן- הכנס כל תור לרופא וכל צעד חדש ליומן עם תזכורת. גם אם לא תוכל להיות שם אתה חייב(!) להתקשר ולשאול איך היה.
  4. אל תעלה את נושא הגוף- זו מלכודת! כל פעם שהיא מתייחסת לגוף, מתלוננת או שואלת שאלה, התשובה הנכונה היא: "את מהממת ואני אוהב אותך".
  5. עקוב אחר מה שהיא אוכלת- אם היא סובלת מבחילות ותביא לה מאכל שגורם לה להקיא היא תחשוב שאתה לא קשוב. זה לא משנה אם בכלל לא ידעת שהיא לא מסוגלת להריח טונה יותר. נסה גם לשריין סטוק קטן של דברים שיש לה קרייבים אליהם. תצא נסיך.
  6. אל תקרא לה משוגעת או טיפשה- כולנו מכירים טפשת הריון. מותר לה לצחוק על זה- לך לא! (גם אם היא תחייך באותו רגע כנראה תחטוף על זה אחר כך). נסה לחפות עליה ולזכור במקומה איפה המפתחות או השלט (יש לכניס לרשימת החיפושים גם מקררים, מיקרוגלים ומכונות כביסה).

 

 

עוד תשעה חודשים זה עובר...

 

בהצלחה אבא'לה,

AskPeople

מה משפט הקסם שלכם להרגיש את האישה כשהיא בהריון?

את צודקת   0 אני אשם   0 לא התכוונתי   0 אני אוהב אותך   0 אחר- ספרו בתגובות   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...