0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

9 טיפים איך לעבור את הלילה הראשון בטירונות בשלום

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-16/03/17 בשעה 18:37

9 טיפים איך לעבור את הלילה הראשון בטירונות בשלום

עברתם את הצו הראשון, את המיונים, והיום המיוחל הגיע. אמא בוכה בבקו"ם, אבא מצלם, האחים מצטלמים בגאווה מלווה ב"למי אכפת", ואתם עולים על האוטובוס. מכאן רובנו לא ממש נזכור את היום הזה שמלווה בהרבה חוסר ודאות, סימני שאלה, צעקות ובכי (לא בהכרח שלכם). הגעתם לבסיס הטירונות, ועכשיו הנה כמה טיפים לעבור את הלילה הראשון בשלום.

  1. צעקות הן הצגה- ירדתם מהאוטובוס לקול הצעקות של המפקד. אל תתרגשו ואל תלחצו מהן. שחקו את התפקיד שלכם בהצגת וקראו "כן,המפד!" כשנדרש.
  2. אל תהיו גיבורים- זה לא הזמן לגלגל עיניים, להראות שאתם מגניבים או להיות הליצן של החבר'ה. המפקדים מחפשים מישהו שישמש דוגמא, אתם לא צריכים את השעות ביציאה.
  3. שמרו על מצב רוח טוב- זה לא טיול שנתי או נופש אבל זה גם לא סבל בלתי יתואר. כולם עוברים את זה. נסו להיות אופטימיים וזכרו שהכל עובר. האופטימיות שלכם תעבור גם ליתר החיילים והם ישמחו שיהיה מי שירים את האווירה של כולם.
  4. התמצאו בסביבה- מצאו את המקום שלכם לישון, והתמקמו בו. עשו סיבוב וודאו איפה השירותים הכי קרובים, המקלחות, חדר האוכל.
  5. אוכל מהבית- יש אנשים בררניים יותר באוכל, וידוע שהאוכל בצבא הוא כנראה לא מה שאתם רגילים אליו. מומלץ שיהיה ליום הראשון משהו שבוודאות תרצו לאכול. לא חייבים להביא חמגשית, אבל קצת תחושה של בית תעניק נחמה כשמתארגנים לשינה ותבטיח בטן מלאה לשינה רגועה.
  6. שעת ט"ש- שעת הטרום שינה חיונית וחשוב לנצל כל דקה בה. מקלחת זריזה, ארגון החפצים שלכם והיכרות עם חבריכם לתקופה הקרובה היא הדרך הכי טובה להתחיל את הטירונות.
  7. הטלפון הביתה- עברו רק כמה שעות אבל הן היו חווייתיות מאוד. התקשרו הביתה למשפחה או חבר/ה ושתפו בקורות היום, שפכו את הלב וקבלו חיזוקים.
  8. צחצחו נעליים לפני השינה- הדקות של הבוקר יקרות מפז, עדיף לוודא שאתם מדוגמים לפני השינה ולא בבוקר כשהעיניים עוד לא לגמרי פקוחות.
  9. פיפי ולישון- שניה לפני סיום שעת ט"ש התרוקנו. הדבר האחרון שתרצו לעשות בלילה הוא להעיר את כל החדר כדי ללכת לשירותים. חוץ מזה חבל על שעות השינה...

 

יש לכם טיפים ללילה הראשון בטירונות? כתבו לנו בתגובות :)


שירות מהנה!

AskPeople

מה הכי קשה בלילה הראשון?

להיות רחוק מהבית   0 המיטה לא נוחה   0 לישון עם אנשים שאני לא מכיר   0 השמירה באמצע   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...