0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

6 טיפים למה אתם לא צריכים דיאטה

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-24/02/17 בשעה 10:26

6 טיפים למה אתם לא צריכים דיאטה

כולנו מכירים את ההחלטה "ממחר דיאטה". זו החלטה שמי שנאבק במשקל שלו מקבל על עצמו כל תקופה. אבל רוב המומחים יגידו לכם שדיאטה היא פלסטר זמני לבעיה גדולה יותר. השינוי האמיתי הוא באורח החיים שצריך להיות בריא יותר. הנה כמה שינויים קטנים שיכולים לעזור בהתחלה.

  1. מים מים בששון- מים הם החיים! מלבד העובדה שאין להם ערך קלורי, הם עוזרים בניקיון מערכת העיכול, מרעננים ומעניקים אנרגיה לכל הגוף. בנוסף, המוח מבלבל לפעמים צבא ברעב וגורם לנו לנשנש. דאגו לשתות מים באופן שוטף וקבוע ושמרו את השתיה המתוקה לארוחה ביום.
  2. איפה המדרגות?- חפשו כמה שיותר מדרגות והמנעו ממעלית. כך תוכלו לשפר סיבולת לב ריאה ולהרגיל את הגוף להיות פעיל. הדבר נכון גם להליכה במקום נסיעה למרחקי קצרים.
  3. בא לי לנשנש- אם אתם מהמנשנשים- הכינו לעצמכם שקית ירקות בהישג יד. היום ניתן למצוא כבר ירקות חתוכים מה שחוסך תירוץ למי ש"אין לו זמן להכין".
  4. מה עם משהו מתוק?- אל תמנעו מעצכם מתוקים לחלוטין, אבל שמרו על מידתיות. לא חייבים לסיים את כל העוגה, ניתן להסתפק בפרוסה אחת.
  5. מצאו שותף- מצאו מישהו לבצע איתו את השינוי ושפו אותו בהצלחות או ברגעי משבר. אם החלטתם לבצע את השינוי בקטן לא חייבים להכריז שאתם בדיאטה לכל העולם, אבל חשוב שיהיה מי שיחזק את השינוי הקטן באורח החיים.
  6. הגדילו את השינוי בהדרגה- ברגע ששמתם לב שהשינויים הקטנים עובדים, ניתן להגדיל אותם. להפוך את ההליכה לריצה או אימון בחד"כ או חוג כלשהו. כך תצרו לעצמכם לוח זמנים בריא בהתאם ליכולות שלכם ובהדרגה ותצרו את השינוי שאתם מקווים לו.

יש לכם טיפים נוספים? כתבו לנו בתגובות (:

 

בהצלחה,

AskPeople

כבר ניסיתם דיאטה בעבר?

לא, אין לי צורך   0 פעם אחת...   0 יותר מפעם אחת   0 כל יום ראשון   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...