0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

6 טיפים לדייט ראשון (שיוביל לדייט שני...)

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-24/12/16 בשעה 21:07

6 טיפים לדייט ראשון (שיוביל לדייט שני...)

הפרפרים האלה בבטן, הזיעה, הלחץ, התהיות, למה לי לעבור את כל זה שוב??? הרווקים והרווקות שביננו מכירים את הרוטינה שלפני דייט ראשון, ורובנו, אם נודה באמת, לא ממש נהנים ממנו. אבל, זה יכול להיות גם מפגש נחמד בין שני אנשים- וכדי שתוכלו להנות ממנו, הנה כמה טיפים איך לעבור את הדייט הראשון בשלום.

  1. לבשו משהו מחמיא ונוח- אל תלבשו בגדים צמודים מידי, או בגדים שהם לא אתם. אל תתאפרו כבד מידי, אל תשימו יותר מידי בושם, אל תתאמצו. אה כן- חיוך? חובה!
  2. מי שאתם רוצים להיות- לרוב אנחנו מגיעים לדייט בניסיון לרצות את הצד השני (כדי שירצה אותנו), ומציירים תמונה לא אמיתית. זה בעייתי כשמתכננים המשך של הקשר, אז חשוב להיות אמיתיים. אבל(!) אין שום דבר פסול בלהיות הגרסא שאתם רוצים להיות. זו שמביטה בעצמה במראה ואוהבת את מה שהיא רואה, זה ישדר לצד השני נחשקות ובטחון מבלי לוותר על האני האמיתי שלכם.
  3. חוויה ל-5 החושים- לפעמים אנחנו משקיעים במראה ושוכחים שיש לנו עוד 4 חושים אחרים שהצד השני עתיד להיחשף אליהם. מלבד חוש הראיה יש לחשוב על חוש הריח (מומלץ לא לעשן לפני הדייט, מצד שני לא להגזים עם הבושם), חוש הטעם (כדאי לצחצח שיניים, ולא לאכול בצל). בנוסף, בחרו מקום שבו ניתן יהיה לשמוע אתכם, שלא תצטרכו לצווח בקול צפצפני למלצרית "אמרתי עוד בירה!". אם כל אלה יזרמו- אולי תגיעו לחוש המישוש...
  4. זה לא ראיון עבודה- בין אם בגללנו, בגלל הצד השני, בגלל שככה התרגלנו או כי זה מה שיוצא לנו- רובנו חווים בדייט ראיון עבודה. מי, גיל, מאיפה, ניסיון תעסוקתי, השכלה, שירות צבאי, בקיצור- למי אכפת?! השתחררו מהקופסא המגבילה הזו ונסו לחשוב מה באמת מעניין אתכם. נגיד... מה הצד השני חושב על הסרט האהוב עליכם, עם איזה שיר הוא קם בבוקר, מה גורם לו לצחוק בלתי נשלט.
  5. מה מייחד אותך?- נסו לשאול שאלות שיעוררו את הצד המעניין של הדייט. היו לו חיות מחמד? מה המאכל האהוב עליו ולמה? איזו סדרה הוא רואה אחרי יום עמוס כשהוא רק רוצה להשתיק את הרעש בראש, ומה הוא חושב על ביבי? (השאלה האחרונה לא בהכרח חשובה אבל היא תמיד מעוררת שיחה).
  6. בלי לחץ- נכון כבר יצאתם להמון דייטים, ולא תמיד זה זרם, ולא תמיד היו נחמדים אליכם ולפעמים נתקלתם ביצורים, ואמא כבר ממש רוצה נכד. השאירו את כל זה בצד. נקו את הדייט מכל ניסיונות העבר הבעייתיים ופשוט נסו להנות מהרגע. בלי לחץ. ערב כיפי של 2 אנשים. זה מאוד יעזור לכם ולצד השני לרצות ערב נוסף כזה, כי ביננו- לכולנו חסר ערב בלי לחץ. 

ומה הטיפים שלכם לדייט הראשון? כתבו לנו בתגובות! 

 

שיהיה בהצלחה,

AskPeople

איך אתם מסיימים דייט ראשון?

לחיצת יד   0 נשיקה על הלחי   0 נשיקה בפה   0 סקס   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...