זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 95936
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התאהבתי בסטרייט, הלוואי שלפחות היה לי האומץ לשאול!

ג'ייסון בן 14 | כתב את השאלה ב-07/11/15 בשעה 17:02

מה אני יכול להגיד... אני עד כיתה ו' היתי תלמיד חכם יחסית לכולם.. לא היתי חנון אף פעם. כשעליתי לכיתה ז' היסתקלתי על מישהו והוא היה לי מוכר... היה ילד בכיתה א' שעזב.. וזה היה אותו הילד שבא להיבחן ליהיות בכיתה מדעית כמוני... אבל... הוא ניראה לי... טוב.
כל חיי היתאהבתי בנשים.. ואז הוא יגיע.. הוא בעיקר ספורטאי.. עכשיו אני כבר בכיתה ט' ואני לא יודע מה לעשות... אני חושב עליו בשיעורים.. בחוגים ואפילו כשאני הולך לישון... הוא מאוד פופולרי בכיתה ואין מישהו שם שלא חבר שלו..
אני די בטוח שהואו סטרייט, ושהוא מאוהב בילדה מהכיתה שלי... אני לא יודע מה לעשות.. אבל אני ממש רוצה ליהיות איתו. אגב הילדה שהוא מאוהב בה היא ידידה מאוד טובה שלי.
הוא פשוט כל כך מושלם.. כשאני מפנטז עליו אני לא חושב על דברים דוחים כמו... מיניות איתו ואפילו לא על הגוף התחתון שלו, רק על הגוף העליון והרגלים.. לא מה שביניהם! הוא כל כך יפה... מישהו יכול לעזור לי.. אני נואש כאן!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד מערוץ הייעוץ של איגי

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות