0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לגיטימי לחזור בפעם השלישית?

בחור רגיש בן 19 | כתב את השאלה ב-12/08/19 בשעה 19:58

אהלן, סליחה על החפירה, מודה לקוראים ולעוזרים.
אני והאקסית היינו ביחד למשך שנה וקצת וחווינו תקופה באמת יפה(אהבה ראשונה של כל אחד מאיתנו וטסנו ביחד וכו'), ובחודשיים האחרונים של הקשר החלטנו בלב כבד להיפרד בגלל סיבות אישיות( צורך בגיוון ולמעשה ראינו באותה עת שרק פרידה תפתור את המשבר שעברנו).
מציין בזאת כי בפרידה היו רגשות עזים ולא שמרנו על נתק.
לאחר תקופה החלטנו לנתק את הקשר אבל אני לא הצלחתי ( בעיקר בגלל חוויה נפשית שעברה עליי והרגשתי שאני חייב אותה) ולחצתי עליה שנחזור וניתן הזדמנו, ולאחר הרבה שכנועים חזרנו למשך שבועיים. בתקופה הזו הקשר לא עבד והיו הרבה מתחים ובעצם בעיקר בגללי זה נגמר.
סיימנו בטוב ולאחר מכן שמרנו על נתק רציני של שלושה חודשים ששנינו ידענו שזה הדבר הנכון לעשות וכל אחד המשיך בחייו כרגיל עם כאב וגעגוע, אך בהחלט עם תפקוד רגיל.
לפני כמה זמן קצר היא חגגה יומולדת ובירכתי אותה ברכה שהיא בכתה ממנה(לחיוב כמובן) והתחלנו לשוחח מעט ומפה לשם הצעתי לה להיפגש למשהו בקטנה במסעדה( הרגשתי צורך בטירוף לקחת חלק אפילו אם זה חלק קטן ביום ההולדת שלה).
בכל מקרה, נפגשנו והייתה אווירה ממש טובה ורוח טובה והרגיש לשנינו כמו פעם, והיא הופתעה ממני לטובה שהתבגרתי והפנמתי את הטעויות של העבר ושהיא מתבאסת בטירוף שלא הבנתי את זה אז..
את אותו ערב היא העריכה בטירוף וחשבנו איך להתנהל מכאן- כידידים זה סתם יכאב לשנינו אז השאלה הגדולה שעומדת על הפרק היא האם לחזור בפעם השלישית ובמאת לפתוח דף חדש, או שלשחרר ולא לחזור לאחור כי זה יגמר רע?
אשמח לעזרה כי היא באמת חשובה לי ולא רוצה שהיא תיפגע( חייב לציין שלדעתה לא כדאי לחזור אבל לדעתי כן כי זו אהבת אמת ולא מוכן לאבד אותה שוב).

לחזור?

כן זאת אהבת אמת אל תוותר עליה!
 
7
לא גבר תשחרר זה סתם יזיק
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות