0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

עניין ההתחממות הגלובלית מלחיץ אותי,לא מצליחה להנות בחיים בידיעה שהסוף כנראה קרוב

לחוצה בת 14 | כתבה את השאלה ב-12/08/19 בשעה 15:52

בזמן האחרון אני כל הזמן חיה בדאגה ממה שיקרה בעתיד, לכדור הארץ, ולעולם. זה נראה שהמון אנשים מנסים להכחיש את העובדה שזה קיים או לא שמים לב לדברים האלה. אבל עדיין, כל פעם שאני זורקת זבל אני מרגישה גרוע, מרגישה שאני עושה נזק, ואני לא רוצה להיות חלק מזה אבל אני עושה את זה בכל זאת.
כואב לי על העצים שנכרתים, על החיות שמתות, על הצמחייה שנהרסת רק למטרת בנייה. אפילו ליד בית הספר שלי יש פארק גדול כזה עם עצים ממש גבוהים, היה שם מקודם מגלשות ומתקני כושר שאני ואימא שלי תמיד היינו הולכות לשם, אבל עכשיו.. חצי מהשטח כבר כרתו בו עצים, הקימו מבנים וממה שידוע לי יבנו שם שכונה חדשה.. וזה כואב לי, קשה לי לקבל את זה, אני לא רוצה שיהרסו שם, אבל כבר מאוחר מדי..
אני יותר בנאדם של טבע, אני לא יכולה לחיות במקום ללא דשא או עצים, אני גרה בצפון וזה תמיד היה דבר חשוב בשבילי. אני אוהבת את הנוף הטבעי, ללכת לשם עם הכלב ולהשתולל איתו שם קצת, להנות מהצפייה בנוף.. זה דבר שמאוד חשוב בשבילי.
והעובדה שבזמן האחרון יש בנייה בעיר שלי ממש מציקה לי.
ועוד העובדה שיש התחממות גלובלית, שהקרחונים בקוטב הצפוני נמסים, שזה כמעט הסוף של דובי הקוטב, והעובדה שאנחנו לוקחים את כל המשאבים שכדור הארץ נתן לנו כמובן מאליו, ובמקום להודות על כל מה שהפלנטה הנדיבה והיפה שלנו עשתה בשבילנו אנחנו רק חושבים על עצמינו ועושים מה שבא לנו.
כואב לי, מפחיד לי, כבר יש לי סיוטים על מה שעלול לקרות בעתיד, שעוד מעט יגיע סופינו. אני לא רוצה למות, אני רוצה להנות מהחיים על הפלנטה הזאת עד הגיל הכי מבוגר שאוכל להגיע אליו. לא ככה בא לי שהכל ייגמר, אני רוצה שהפוליטיקאים ישימו לב לבעיה ויעשו משהו, אבל לצערי לחלק מהאנשים אכפת רק מכסף. עצוב לי שזאת המציאות. אני לא רוצה שהטבע ייכחד וייעלם רק בגלל האכזריות והאגואיסטיות של בני אדם. מה עלי לעשות בשביל להפסיק לחיות בחרדה?

האם אתם מאמינים שההתחממות הגלובלית היא בעיה?

כן. חייבים לעשות משהו לגבי זה ומהר.
 
23
לא. סתם בולשיט
 
8
למי אכפת?
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות