כואב לי לשים טמפון, מה אני עושה שגוי? ואיך ניתן לטפל בזה? | AskPeople
 
 
ערוץ השאלות של דורקס
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

כואב לי לשים טמפון, מה אני עושה שגוי? ואיך ניתן לטפל בזה?

Koral בת 20 | כתבה את השאלה ב-06/08/19 בשעה 18:27

בעיקרון אני שמה טמפון אך ורק כשאני הולכת לים או לברכה (שאגב, הרבה יותר נוח לי להיות עם טמפון בברכה מאשר להסתובב כמה שעות ביבשה עם זה). השבת האחרונה, נתקעתי בלי פדים בבית ובאזור שאני גרה בו יש רק חנות אחת והיא סגורה כל השבת. אין לי רכב פרטי אז אני לא יכולה לנסוע לחנות רחוקה יותר כדי לקנות תחבושות.
פרט נוסף וחשוב להדגיש אותו, אני השתמשתי בטמפונים אך לא שמתי, אני לא מצליחה. הגוף שלי נאטם ונלחץ מזה. אז איך התנסתי בטמפון אם אני לא שמתי? החבר שלי שם לי כי כשהוא עושה את זה, הטמפון נכנס כמו שצריך. שנינו מרגישים מובכים ואי נוחות כשהוא עושה את זה. אני מתביישת בזה שאני לא מצליחה לעשות את זה ועוד בגיל שלי. מגיל 13 ניסיתי ונלחצתי מזה. אחר כך וויתרתי על זה. ניסיתי לדבר על זה עם אמא שלי אבל היא לא משתמשת בטמפונים בכלל. היא ניסתה פעם והיא לא אוהבת ולא ממליצה על זה. השבת השתמשתי יותר בנייר טואלט מאשר בטמפונים כי לא נוח לי איתן וקשה לי לנוע בחופשיות. ניסיתי ללמוד לבד איך לשים אותן, קראתי את ההוראות שוב ושוב, ראיתי סרטונים, קראתי דברים באינטרנט ונראלי שאני בכיוון הנכון עם אחיזה פחות טובה.
נתחיל בזה שאני לא מצליחה להיות רגועה בזמן הזה, כאילו הגוף שלי מתכנס ולא נותן לי לשים את זה. דבר נוסף, אני מרגישה לא בנוח אפילו בפני עצמי כשאני מנסה לעשות את זה כי אני צריכה להסתכל תוך כדי וזה מביך אותי. אני יודעת שזה לא צריך כי זה הגוף שלי אבל זה כן מביך אותי.
שמעתי גם שאם זה לא ממש נוח או כואב לאישה אז היא כנראה לא שמה נכון ואני חוששת מאוד כי פעם האחרונה שאני והחבר שלי ניסינו לשים טמפון, הוא ניסה כמה פעמים כי לא הצליח להתמקד על החור אז הפסקנו ולקחתי נייר טואלט, מאז הדימום שלי מאוד חלש כאילו אני על סף מחזור וזה רק היום השני שלי מתוך חמישה. טמפון יכול לפגוע ברחם? אני מתחילה להילחץ רק כשאני חושבת על זה. זה ממש מדכדכך ומייאש.

אשמח לעזרה. תודה לעונים :)
נ.ב: לא ידעתי באיזה מדור לשים את הנושא אז פשוט זרקתי את מה שהיה נראלי הכי קרוב. לא יודעת למה אני מרגישה צורך להסביר.

Koral צירפה תמונה לשאלתה:

עדכון מKoral, שואלת השאלה 2019-08-06 19:46:50

השתמשתי במוליך. זה דווקא להפך, אני יותר לחוצה כשאני מנסה לעשות את זה לבד מאשר עם החבר. אני מרגישה קצת אי נוחות בגלל שהוא גבר והוא לא כל כך מבין בנושא וגם הוא מרגיש אי נוחות כי הוא זה שעושה את הפעולה ועדיין, אני פחות לחוצה כשהוא עושה את זה. אני חושבת שהפחד מונע ממני לעשות את זה כי כשהחבר שלי עושה את זה, אני לא מספיקה לחשוב על זה וזה כבר בפנים.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "AskDurex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות