מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 263310
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני רוצה אותה אבל קיבלתי רושם אחר ממנה, מה דעתכם?

אליסון בת 16 | כתבה את השאלה ב-01/08/19 בשעה 16:56

כעיקרון יצאתי בפני כל החברות והחברים הקרובים שלי כבי, אני הכי פתוחה איתם והם לא הסתכלו עליי שונה אפילו לרגע ומרגישה בסביבה טובה ונוחה.
לאחרונה התחלתי נורא לחבב את אחת מהחברות של חברה קרובה שלי, היא ואני נפגשות ממש פעם ב כי אנחנו לא נמצאות גם באותו בית ספר אבל כשנפגשים יש כימיה מצויינת ואני נורא מצחיקה אותה וגם נורא רוצה להיות איתה.
לפעמים אני מפתחת שיחות בוואטסאפ והשיחה די זורמת אבל נגמרת באיזה שהוא שלב וזהו, לא תתפתח שום שיחה חדשה אלא אם אני אפתח אותה.
סיפרתי לחברה ההיא שדרכה הכרנו שאני נורא מחבבת אותה אבל לפי היכרות איתה קיבלתי רושם שהיא הטרו, ביקשתי מאותה חברה שתפתח איתה שיחה ותדבר איתה לא באופן מוזר ותשאל אותה האם יש סיכוי כלשהוא שהיא תמשך לבת…? היא שאלה אותה ומי שאני מחבבת אמרה לה שהיא לא רואה את עצמה מתאהבת בבחורה ומכאן נגמר הנושא…
לקחתי את זה קצת קשה אבל את האמת ממש לא באלי לוותר, כשאני חושבת על זה, אם היו שואלים אותי לפני שנה אם הייתי נמשכת לבחורה הייתי מכחישה באלגנטיות וממשיכה הלאה, אני לא יודעת אם זה המצב גם אצלה, אבל רוצה להאמין שאולי כן אני אוכל להצליח לפתח משהו, כמובן לא בכח אבל אני מאוד לא רוצה לוותר.
תוכלו אולי לייעץ לי מה לעשות? מצד אחד היא אמרה מה היא חושבת לחברה שלי על משיכה לבנות ואני יכולה פשוט לכבד את זה ולהתרחק בלי שהיא אפילו יודעת מה אני מרגישה, מצב שני אני יכולה אולי למסור רמזים? לא משהו שקוף כמו: אני מרגישה אלייך דברים ואז החברות בינינו עלולה להיות מביכה במקרה הגרוע ובמקרה הכמעט לא הגיוני היא תאמר לי שזה הדדי. משהו יותר ניטרלי כזה, שיראה טבעי אבל עם מסר נסתר שהיא תנסה לנתח.
תודה לכל העוזרים וסליחה על החפירה:)

מה לעשות?

לאחר מה אני מרגישה
 
0
לתת רמזים
 
0
להתרחק
 
9

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (0) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות