0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

היא בגדה באמון שלי בשבוע הראשון, האם פעלתי נכון?

חסוי בן 22 | כתב את השאלה ב-12/07/19 בשעה 16:48

אני מקדים לרקע שתבינו.. אחרי חצי שנה בחול, ושנה וחצי בכללי ללא חברה, שהיו לי רק שתי אקסיות רציניות, שאחת זרקה אותי אחרי שבוע של קשר של ידידות של שלוש שנים, והאחרונה פשוט מוטטה אותי כשפתאום חזרה בתשובה וזה לא התאים לה אחרי שנתיים של קשר זוגי מוצלח מאוד. מאז טסתי לחצי שנה וחזרתי לפני חודש.
ואני לא חושב שאני נראה רע בכלל, אני גבוה מטפח את עצמי, ושואף ללמוד באוניברסיטה, זה לא אומר משהו, אבל אני כן עם ראש על הכתפיים לדעתי ועם זאת לא היו לי המון חברות. אחד הדברים שלקחתי על עצמי לשפר הוא שיש בי בעיה של לקיחת החלטות כשמעורב רגש, .(לדוגמא כמו להפרד ממישהי כשרע לי אבל יש כלפיה רגש)
לעניינינו, בחורה התחילה איתי לקשר רציני, ומסתבר שהיא זרקה לפני חודשיים את חבר שלה ,כי בגד בה אחרי שנתיים וחצי של קשר. ביום שהכרנו חבר שלה חזר מחול ושכב איתה והיא אמרה לי, ולא היה לי אכפת.
יש חיבור, כבר שכבנו בדייט השני מרוב שהתלהבנו אחד על השניה, והגיע אירוע משותף שלה ושלו אחרי שבוע שאנחנו ביחד . היא הבטיחה שלא יקרה כלום ואמרתי לה שתספר לי אם משהו קורה, והיא הסכימה ונשבעה. במהלך השבוע הזה חשוב לציין כי שמתי לב שהיא תקועה על האקס היא רק מדברת עליו אבל היא אומרת שמסיבה שהוא היחידי שהיה לה אי פעם בחיים בקשר זוגי.היא הבטיחה שהיא לא תשתה ולא יקרה כלום.
הגיע האירוע, כשהיא שתויה כמו הזויה,שולחת הודעות ועל פניו נראית מאוהבת. יום אחרי כאירוע בצהריים, מקבל הודעה שהיא מדוכאת כי היא התנשקה איתו אבל היא לא רצתה בזה ולא היה כלום אחרי זה.(חשוב שתזכרו שזה כל מה שהיא אמרה).
היא שתויה, חשופה בשמלה סקסית, ואיכשהו הוא בא ולקח אותה בכח ונישק אותה . היא יכלה לסובב את הראש. להגיד לו שלא . אז לפני שבוע אמרתי לה שלא מתאים לי, עם כמה שקשה להחליט והיא ענתה טוב. כאילו היא הנפגעת . אתמול היא שלחה הודעה, ודיברנו עד היום, שעות, ומסתבר שהיא צעקה עליו גם באירוע. עובדים עליי?ככה אני חושב. היא נשבעת לי שלא והיא נלחמת עליי למרות שאני לא מסוגל להאמין לה, אבל זו תכונה יפה מאוד שאני מוצא בה. עם זאת חשבתי שאפשר לתת הזדמנות כי אני מחפש מישהי שתאהב אותי כמו שהיא אוהבת את האקס שלה, אהבה מוחלטת שאפילו שכשהוא בגד בה היא אוהבת אותו ממש.(לא שאני בוגד, פשוט נכוויתי המון וזה מה שאני מחפש).
חשבתי להפגש איתה אבל היא שיקרה לי בשיחה הזאת שוב, אמנם שקר לבן אבל שקר, זה דבר שאני לא מסוגל להשלים איתו, ואני תפסתי אותה על חם. (אמרה שהיא לא ידעה שהוא יבוא, כשאני זוכר שהיא אמרה לי באמיתי שהוא יבוא לאירוע ואז תפסתי אותה, היא אמרה טוב יומיים לפני ידעתי, כאילו - אם לא הייתי תופס אותה זה היה מחליק..).
פה נשבר גב הגמל ואמרתי זה בלתי אפשרי. בחורה כזאת יפה בשבילי, בול מה שאני אוהב, שקטה וכל מה שרק רציתי, עם חיבור מדהים פשוט נהרס. החלטתי שלא מגיע לה להיות איתי כרגע . אבל עם זאת אני מרגיש שמשהו בה כן מדהים, מושך ומה שאני מחפש.
היא נשבעה לי שכל מה שהיא מספרת זה האמת, ביקשה סליחה והודתה בטעות, נלחמת עליי ואומרת, שלא היה כלום והיא צעקה עליו והוא פשוט הלך, חשוב לזכור שהיא איתי שבוע וחצי, והיא באה וסיפרה לי, אבל עדיין.. זה סכין באמון. היא הזמינה את זה.
האם עשיתי את ההחלטה הנכונה כשפשוט החלטתי שלא ? עשיתי בשכל ?

עדכון מחסוי, שואל השאלה 2019-07-12 21:42:52

מה דעתכם אנשים? אשמח אם תגיבו
שווה עוד חודשיים לנסות איתה מחדש? דף נקי?
שמור עדכון

עשיתי בשכל?

טוב שזרקתי אותה
 
32
תן לה הזדמנות שניה
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות