שאלה 261337
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

צריך ייעוץ באופנועים, מישהו שמבין יכול לעזור?

מונסטר מוטור בן 22 | כתב את השאלה ב-12/07/19 בשעה 09:31

אני בן 22 נוסע על אופנועים מגיל 16 וחצי בערך ... משהו כמו 5 שנים כבר אני מתעסק עם אופנועים, קטנועים הכל... היה לי מקטנוע טייפון 50 סמ''ק בגיל 16 ועד DRZ 400sm
נינג'ה 300 , WR250 , וטימקס אופנועי שטח הכל... תמיד אהבתי אופנועים... בעיקרון חסכתי סכום מכובד של כסף ואני מעוניין כרגע לקנות אופנוע מהחברה בניילון. תמיד שאני זוכר את עצמי התחברתי לאופנועי ה-2 פעימות... ה-4 פעימות אף פעם לא משך אותי.... הסאונד שלו , הצליל , הרעש שלו חחחחח אין כמו ה-2 פעימות , תמיד הוא גרם לי לאדרנלין גבוה, והוא גם הרבה יותר חזק ומרשים מה-4 פעימות. וזאת הסיבה שאני רוצה להביא 2 פעימות ,אבל דו שימושי רישוי צהוב, זאת אומרת שאוכל לנסוע איתו גם בכביש וגם בשטח... מעוניין להביא כלי לפחות 250 סמ''ק או אפילו 125 סמ''ק העיקר שיהיה 2 פעימות אבל עם מספר , שיהיה חוקי לגמרי ושלא יהיו לי בעיות עם הכחולים. מישהו יכול להמליץ לי אולי על איזה כלי אמין להביא ? במה לבחור?
אופנוע אמין , חזק , ומהיר , חשוב לי שיהיה אמין בעיקר ושלא אצטרך לבקר במוסך כל שבוע... כי אני יודע שמנועי ה-2 פעימות זה מנועים מאוד עצבניים שדורשים צומת לב יותר מהרגילים ( ה-4 ) חשבתי אולי על הסקוורנה TE 125 או 250 דוש , הוא כלי אמין ? חשוב לי שיהיה עם מספר כמו שצריך ולא אופנוע מוטוקרוס. תודה רבה לכל מי שעוזר ועונה :) מה ממליצים לקנות מהחברה ? יד 2 אני לא קונה , כבר היו לי יותר מדי משומשים וכולם קרועים והפעם אני רוצה לפנק את עצמי בכלי חדש בניילון לכל החיים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות