0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מחכה כבר שנתיים להצעת נישואין, זה לא יגיע לעולם?

דנה בת 22 | כתבה את השאלה ב-11/07/19 בשעה 21:12

שלום לכולם!!! קודם כל חשוב לי להבהיר שבדרך כלל אני לא עושה דברים כאלה. אבל אני חייבת לשתף אני כבר מרגישה סמרטוט ואבודה ומתוסכלת.
אז קודם כל נעים מאוד אני דנה ואני בת עשרים ושתיים סטודנטית ועובדת כמזכירה.
בן זוגי בן 27 ואנחנו ביחד כבר ארבע שנים. מתוכנן שנה אחת גרנו בחוול ושנה אחת בארץ. הקשר בנינו מדהים אנחנו מאוד אוהבים אחד את השני אני בכנות יכולה להגיד שהוא אהבת חיי והחבר הכי טוב שלי. חשוב לי גם לציין שזאת לא מערכת היחסים הראשונה שלי ועברתי גם מערכות יחסים רציניות לפניו אז יש לי אינדיקציה ופסרספקטיבה לגבי הקשר.
הכל התחיל לפני שנתיים. שנסענו לחופשה בחוול. ישבנו במסעדה והיה דיבור על העתיד שלנו. הוא הראה לי טבעת ושאל אותי עם זה מה שאני אוהבת?. כי שנחזור לארץ הוא יעבוד על להביא לי אותה (במילים האלו- הכוונה להצעת נישואין כמובן) מאוד התרגשתי ושמחתי אבל החלטתי שלא לחשוב על זה יותר מידי בשביל לא להרוס את ההפתעה.
מאז עברה חצי שנה ועוד ועוד חברים שלו מציעים נישואין לחברותייהן הספקנו להיות כבר בהצעות וגם בחתונות ואני חיכיתי בסבלנות. אחרי שנה התחלתי כבר להרגיש לא כלכך טוב לגבי עצמי. שאלתי אותו מה קורה עם זה ועם רגשותיו השתנו. הוא אמר לי שלא והכל בסדר וזה יקרה אנחנו צעירים. והאמנתי לו שוב לא רציתי להרוס את ההפתעה. חיכיתי.חיכיתי עוד חצי שנה ועוד אחריה. התחלתי להיות פרנואידית, שהוא הלך לחברים חשבתי שהוא מתכנן לי הפתעות ומה לא. התחלתי להרגיש כאילו אני לא טובה מספיק. לא הבנתי מה קורה. אני בכלל לא חשבתי על חתונה אבל מכיוון שהוא העלה את הנושא התחלתי לחשוב על זה ברצינות וממש התרגשתי הרגשתי שהוא האחד שלי ושאני לא רוצה לחיות בלעדיו. חשוב לציין שבן זוגי רוצה לעבוד בחוול בתור מדריך טיולים. כשהו נכנס ללימודים הבהרתי לו שאני מוכנה שהוא ילך ויעבוד בזה עם הוא נותן לי סוג של הבטחה לחייים ביחד. והוא הסכים.
מפה לשם הוא סיים את הקורס והוא רוצה להתחיל לעבוד בזה.
עברו שנתיים מאז שנושא הטבעת עלה. דיברתי איתו על עניין החתונה והוא אומר שאנחנו עדיין צעירים ושהוא רוצה לטייל קודם וזה יגיע.הוא אומר שיש חלק בהתנהגות שלי שהוא לא בטוח לגביו. ושאשתנה אולי זה יהיה אחרת
אני שבורה. מרגישה כמו סמרטוט רצפה. חשוב לי לציין שאני בחורה בת 22! אני באה מבית עמיד אני לומדת מקצוע, אני מאוד מושכת לפי כמות האנשים מתחילה איתי כל יום ואני דואגת לו כמו אמא מכבסת ובשלת מקפלת נותת אהבה מתנות וספייס ומה לא.
אני מרגישה שעם אני אחכה עוד זה לא יגיע לעולם. ושעם הוא היה רוצה להתחתן איתי הוא כבר היה עושה את זה. אני מרגישה ממש רע לגבי עצמי כאילו אני לא טובה מספיק .
ואני באמת חושבת לחתוך.
אני חייבת עזרה אני מתבשלת עם זה כבר כלכך הרבה זמן.
ועוד פעם על תתנו לגיל שלי לבלבל אתכם אני מאוד בוגרת לגילי ואני בחורה שיודעת מה היא רוצה ושעברה קצת דברים בחיים. בבקשה עזרו לי!!

מה כדאי לי לעשות?

לחכות עוד חצי שנה אולי זה יקרה
 
8
לחתוך ממנו ולהמשיך בחייך את עוד צעירה
 
12
להציע לו נישואים ועם הוא אומר לא לחתוך
 
47

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (16) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות