0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נפגעתי מינית בילדותי, האם יש אפקט לפגיעה בחיי?

בדוי על חלל בן 21 | כתב את השאלה ב-11/07/19 בשעה 12:38

שלום אסקפופל קודם כל אתם אנשים ממש טובים שאתם מפנים קצת מהזמן שלכם כדי לעזור לאדם אחר ועל כך אני מעריך אותכם מאוד ומקווה שהחיים שלכם כרגע זורמים על הצד החיובי ושישאר ככה לעד,תודה.

תקראו לי בדוי על מהחלל,אני לא סתם חושף את זהותי כי מה שאני הולך לספר זה רק בני לבין עצמי ומעולם לא שיתפתי אדם חוץ מהקבן שלי בצבא שלקח לי חודשים בשביל להיכנס אליו שחוץ מלנסות להשאיר אותי בצבא הוא לא עזר( לא שניסתי לצאת מהצבא דווקא סיימתי אותו עד הסוף וגם בשירות לא פשוט,לא גובניק)

לפני שאתחיל יש לציין שאני לא זוכר את הגילאים והזמנים המדוייקים שקרו הדברים,אני לא נובר בעבר ביום יום לכן אני מנסה לשאר פחות או יותר.

נתחיל בגיל 9,הפגיעה המינית הראשונה שלי,קמתי למגע של קרוב ,הייתי רדום אך הקרוב המשיך לגעת במקומות אנטימיים שלי ולכן קפאתי במיטה וחיכתי שזה יגמר,שיחקתי אותה ישן. למחרת לא הבנתי מה היה פה אבל חייב להגיד שבאופן מוזר קצת נהנתי מזה כי לא הכרתי את העולם הזה.
לגבי אותו קרוב התנהג כרגיל ובזמנו ידעתי שהוא עשה דבר דוחה אך המשכתי בשלי כי חשבתי שאולי אני טועה וזה בסדר.
שנה אחרי אני בבצפר בלימודים ובאופן נורמלי ולא מוזר לי בכלל הולך למישהי שאהבתי ומוריד לה את התחתונים בלי בושה,היא לא הראתה הנתגדות אך מורה שהיתה באזור הבחינה בדבר והענישה אותי וסיפרה להורי,מכאן הבנתי לראשונה שמה שעשיתי הוא לא תקין ולא נורמלי ובמקביל גם הבנתי שמה שעברתי הוא לא תקין ולא נורמלי,הקשר ביני לבין הפוגע הוא מחייב כי אנחנו קרובי משפחה ויוצא לי לראות אותו פה ושם לכן
אפשר להרגיש עם השנים שהקשר ירד אך לא לגמרי..
אנחנו עדיין מסתכלים אחד לשני בעניים למרות מה שהיה ולפעמים גם שוכחים מזה.
(לא שאני יודע בוודאות שהוא יודע שאני יודע על הפגיעה)

גיל 11 כל המשפחה נוסעים לדודים,אני מכיר שם אדם שהוא חבר של המשפחה היה בגיל 18 בזמנו,אני זוכר הנאה מוזרה מהתקיפה בגיל 9 לכן במהלך משחק מצחיק שעשינו בחושך אני מתגרה ונוגע לו במקומות הוא אומר לי מספיק ושזה לא בסדר,אך נגע בי גם.

גיל 13 פגיעה מקרוב רחוק,בגיל הזה כבר התפתחתי מינית ושכלית והבנתי מה זו פגיעה מינית,לכן בפגיעה עצמה פשןט קפאתי שוב ולא רציתי לגרום למבוכה לפגוע לכן קיוותי שיגמר ונשכח מזה.

גיל 14 פגיעה שוב מאותו קרוב רחוק


גיל כמעט 16 פגיעה מקרוב משפחה נוסף והכי בוגר מבניהם אני מעריך שהיה 22.

זה הכל..קשה מאוד לקרוא את זה אבל כל אדם שמכיר אותי ותשאלו אותו עלי יכול להגיד לכם שאני אדם ממש חזק ולא רואים עליי שאני אדם שעבר את כל זה.

מגיל 16 הכחשתי הכל ושכחתי הכל,ניקתי את הראש וחשבתי איך להמשיך הלאה איך להתקדם למרות כל הסכינים האלה בלב,מה שעשיתי אומרים שזה לא טוב אך הוא הוא היה יעיל בשבילי,השתמשתי בהדחקה עד שהיו עוברים חודשים והזכרנות האלו לא היו עולים לרגע,היום אני מרגיש כמו כל אדם שיש לו קשיים בחיים ולא כמו אדם שיש לו בנוסף עומס ריגשי.
אין לי חבר שיודע על כך וזה גם משהו שכנראה לעולם לא ישתף מישהו שמכיר אותי מהבושה,אני מעדיף להתמודד לבד,לכן אני מבקש לא להפנות אותי לכל מני מרכזי סיוע ולשמור על פרטיותי. בבקשה לא להגיב לי שאני צריך להתלונן במשטרה כי זה הרבה יותר מורכב ממה שאתם חושבים,ואם עברו שנים ולא הלכתי למשטרה נא לשאר שיש סיבה לכך.

הבעיה שלי כרגע זו זוגיות,אני אדם נאה נראה טוב מתלבש טוב ובאמת בחורות אוהבות את איך שאני נראה אבל אני לא מצליח להתקדם עם מערכות יחסים,היו לי מערכות יחסים אך כולן היו קצרות או שברחתי מהן כמו שיותר מהר מהפחד להתחייב ולהיות אחראי עכשיו על עוד אדם...השתחררתי מהצבא לאזרחות ואני מוצא עצמי די מבולבל ממה שצופן לי העתיד ושמה שעברתי בעבר פתאום הכל יצוף..אני מרגיש שאני צריך מישהי איתי שאני אוהב והיא תאהב אותי ויחד נעזור אחד לשני באתגרי החיים. אני לא אדם שמבקש עזרה,למדתי על בשרי להתמודד עם החיים האלה לבד ואני חושב שששה מספיק אני צריך איתי פרטנר כי אני כבר לא יכול לעמוד בזה.

אני שואל את עצמי הרבה איך כולם משיגים חברות ורק אני נשאר לבד,האם יש קשר סמוי לפגיעה שעברתי ולאדם שאני היום,לזוגיות שלי,לדרך התמודדות שלי עם אתגרי החיים.

אני אשמח אם יש פה חבר׳ה בנים ובנות שעברו פגיעה מינית שיכולים לספר איך החיים שלהם עד עכשיו,האם הפגיעה היא חלק בלתי נפרד מהתפקוד שלכם ומה לגבי הזוגיות ואיך אתם מתמודדים עם החיים? האם המחשבות מציפות אתכם? ואפה מופיעים בחיים שלכם ה״תופעות לוואי״ של הפגיעה.

בדוי על חלל צירף תמונה לשאלתו:

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות