0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני לא מבינה את ההתנהגות של בחור שעובד איתי! מה הקטע שלו?

Alin בת 26 | כתבה את השאלה ב-09/07/19 בשעה 16:57

לפני חצי שנה התחלתי לעבוד במקום עבודה מסויים ואיך שהגעתי התחברתי מאד למישהו שנמצא שם והייתי קצת בקטע שלו והייתי בטוחה שגם הוא בקטע שלי כי הוא כל הזמן הסתובב סביבי (לא קרה בנינו מעולם שום דבר!) אחרי כמה ימים גיליתי שיש לו חברה כבר 4 שנים וכולם דיברו על זה שהוא רוצה להציע לה נישואין ומאז ששמעתי את זה התרחקתי ממנו כי פחדתי לפתח אליו רגש (בימים הראשונים היינו מאוד מחוברים).
אחרי זה היה תקופה שקצת התרחקנו כי היה פיצוץ בנינו ורבנו, ואחרי זה חזרנו לדבר ומידי פעם לצחוק אבל לא בקטע קרוב מידי כי אני תמיד שמה סטופ.
אנחנו בניין של 2 קומות ובקומה מעלינו יש עוד מחלקה ששם יש גבר שהתחיל לשים עליי עין הוא כל הזמן מסתובב במחלקה שלנו ובמיוחד בא לדבר איתי. כל פעם שהוא היה נכנס למחלקה שלנו כדי להגיע לדבר איתי הבחור עם החברה היה עוקץ ושואל מה הוא רוצה ממני ושהוא לא מבין למה הוא מסתובב פה כל הזמן ופעם אחת הוא בא כשאכלתי ובלי בושה הוא פשוט נעמד לידנו כמו נר ושאל אותו למה הוא מפריע לי לעבוד.
הייתה עוד סיטואציה שישבנו למטה והבחור מהמחלקה סוג של בא להחזיק לי את היד וזה עם החברה שוב הגיעה ובלי בושה פשוט נכנס פיזית בנינו סוג של הפריד לנו את הידיים ופשוט ישב כמו איזה חוצץ בנינו. הוא גם כל הזמן היה שואל אותי מה יש לי עם הבחור מהמחלקה השנייה וכשאמרתי לו מה אכפת לך הוא אמר שהוא רוצה לדעת ואמר שהוא לא סובל אותו. זה היה נראה כאילו הוא מקנא אבל אמרתי אולי הוא לא אוהב אותו או וואטבר.
לפני כמה ימים הגיע אלינו עובד חדש שאני הייתי צריכה לעזור לו והבחור הזה היה יותר הטעם שלי מהבחור מהמחלקה השנייה שאיתו לא היה לי כלום כי בסוף אמרתי לו שהוא לא כ'כ מה שאני מחפשת.
ושוב שמתי לב שהבחור עם החברה כל דבר מעצבן אותו ושוב הוא מתחיל לחזור על אותה רוטינה של לשאול אותי מה הוא רוצה ממך? למה הוא נדבק אליך?
ושוב פעם כל פעם שאנחנו יחד הוא עומד לידנו כמו נר ומנסה איכשהו להפריד בנינו.
אז הייתי צריכה ללכת למקום מסויים שנמצא חצי שעה מהמקום עבודה שלנו והעובד החדש הציע להקפיץ אותי ואחרי שהבחור עם החברה שמע את זה הוא ישר אמר לי בצד שהוא ממילא צריך להיות באיזור הזה אז לא משנה הוא כבר ייקח אותי...
כל הדרך נסיעה הוא חופר לי שהוא לא מבין מה הבחור החדש רוצה ממני ומה יש בנינו ואמרתי לו שזה לא עניינו כי מה אני שואלת מה יש בינך לבין החברה שלך?
ואז היה עניין שהיינו במטבחון והבחור עם החברה הגיע כדי'להכין קפה' דיברנו במטבחון וראיתי שהוא נמרח עם הקפה שלו וכל דבר לוקח לו שעה (פתאום לא מצא כפיות אפילו שהם מול הפרצוף שלו במקום הקבוע. פתאום המים לא מספיק חמים) כדי לנסות להקשיב ואחרי שהוא הלך הוא שאל אותי שוב מה הוא רוצה ושאם אני מתכוונת לצאת איתו וכאן כבר פתחתי את כל הקלפים כי נמאס לי ואמרתי לו שאם לא הייתה לו חברה אז הייתי חושדת שהוא ממש מקנא כי בנתיים הוא היחיד שנדבק כמו הפלוץ שהוא מתאר כל הזמן אז הוא פשוט התחיל לצחוק כאילו סיפרתי איזה בדיחה קורעת ואמר לי שהוא ממש לא מקנא לי ושיש לו חברה ואין לו למה לקנאות ובטח שלא לי...
3 שעות אחרי השיחה שהוא טוען שהוא לא מקנא פתאום נפלה לנו הרשת ולא היה אינטרנט בכל המשרד אז הבחור החדש אמר שנרד למטה עד שיחזרו המחשבים אז אמרתי למנהלת שלי שאני הולכת, ופתאום הבחור עם החברה נעמד כאילו עכשיו קרה אסון והתחיל להגיד שאנחנו לא צריכים ללכת כי יכול להיות שיחזרו המחשבים בדיוק עוד דקה וזו בכלל לא תקלה שתימשך הרבה זמן ומה עכשיו כל אחד פשוט ייצא ויטייל כי נפלו המחשבים ושאנחנו צריכים להישאר במשרד והמנהלת שלי אמרה לו מה הוא רוצה שמי שרוצה לרדת למטה לעשות סיבוב שיירד למטה. ואחרי שאנחנו עומדים ומחכים למעלית הוא פשוט הגיע נעמד מולנו ואמר לנו שאנחנו יכולים להיכנס כי עכשיו כבר יש אינטרנט והבחור החדש דיי לעג לו הוא אמר לו בציניות "תודה רבה על העדכון" ועדיין הוא לא הבין את הרמז הוא לא המנהל שלי ולא המנהלת שלי אז מה לכל הרוחות אכפת לך לאן אני יורדת ומתי אני עולה?!
אני פשוט לא מבינה מה הוא רוצה ממני? הבחור החדש כל הזמן שואל אותי מה הקטע של הקנאי הזה למה הוא כל הזמן מצוטט לנו ורוצה לדעת מה את עושה והוא ממש רוצה לצאת עליו, הוא כל הזמן חוקר אותי ואז אומר לי שאין לו למה לקנאות לי כי יש לו חברה. מה הולך פה? הוא מקנא? הוא לא מקנא? לא מבינה אותו

עדכון מAlin, שואלת השאלה 2019-07-09 20:35:53

יש לי הבהרה בנוגע לשאלה; לא שאלתי איך להעיף אותו ומה להגיד לו, כי אני יודעת איך להעיף אותו. שאלתי אם הוא באמת מקנא או לא, כי ההתנהגות שלו מראה שכן אבל הוא מכחיש את זה פעם אחרי פעם ואומר שהוא לא מקנא בכלל. זו הייתה השאלה.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (18) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות