שאלה 260629
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם מוצדק שזרקתי אותו? האם אני דפוקה שזורקת לפח אהבה ענקית?

לייני בת 39 | כתבה את השאלה ב-05/07/19 בשעה 18:03

אני בת 39, גרושה ואם לארבעה, נראית מעולה ואף אחד לא מאמין שיש לי ארבעה ילדים ונותנים לי שנים פחות בגיל. לפני 3 וחצי חודשים הכרתי גבר הגדול ממני ב10 שנים. גרוש חודשיים. הקליק היה מיידי והתאהבנו בטירוף. אהבה, טיולים, שירים, מעולם לא הרגשתי ככה. מאות תמונות שעשינו יחד להנציח כל רגע שלנו. אמא שלו התאהבה בי ממבט ראשון, החברים שלו מחבבים אותי מאד. הבעיה אצלי היא שאני מתגוררת אצל אמי והיא מאד עתיקה בראש וכן שיש לי ילדה עם אוטיזם. אז מאד קשה. כשאנו יחד לבד הכל פשוט מדהים לנו ברמות ששנינו אומרים שבחיים אבל בחיים לא היה לנו ככה ושאני חיכיתי לו והוא לי כל השנים. לפני שבוע לא היה לי סידור לילדה לסופש והבאתי אותה איתי. יש לציין שהיא ילדה יפה, נקייה וחייכנית אממא על הרצף האוטיסטי. חבריו שכנעו אותו לסוע לאיזו רכיבת שטח מארבע בבוקר ואמר שיחזור בעשר. אותו סופש הייתי שבורה וממוטטת ובכיתי המון. הוא עזב אותי בוכה בארבע בבוקר, שאל אם מרשה לו ללכת. עניתי שכן וכולי בוכה. נסע והתעכב עד אחת בצהריים כשכל שעה מתקשר ומפחד שאעזוב אותו ומתנצל שהם האריכו בטיול וכו. הוא חזר למלון באחת בצהריים ולא רציתי שייגע בי ולא הפסיק לבכות שלא היתה לו ברירה והיה תלוי בהם ומתנצל ולא רוצה שאעזוב אותו. קצת השלמנו. הוא לא רצה לעזוב אותי, פחד שאעזוב אותו אחרי שייסע ונשאר לישון אצלי. התעוררנו מדהים (למרות שפעם ראשונה ראה מה עוברת עם ביתי וקשיי השינה שלה).
שוחחנו והתכתבנו רגיל בשעות העבודה. כשחזרתי הביתה הופיע לי בפייס במישהו שאולי מכירים איזו בחורה יפהפייה ואז קלטתי שהוא הוסיף אותה היום. עכשיו הוא לא מוסיף כל אחת וכל הזמן שהיינו יחד הוסיף רק גברים ולא אף בחורה. היא באמת מאד מאד יפה, גרה בצפון כמוהו, צעירה ממני בכמה שנים. כשראיתי את זה פשוט נשברתי. זה הרי ברור שזו מישהי שהוא הכיר איפשהו ומצאה חן בעיניו והציע לה חברות (אני והוא גרים במרחק של כמעט שעתיים נסיעה). כתבתי לו בוואטסאפ ששמחה שיש לו מישהי חדשה ושיהיו לו חיים נהדרים וחסמתי. הוא קרא את זה אחרי 20 דקות והתקשר אליי, לא עניתי, אחרי 4 נסיונות עניתי ואמרתי לו אל תתקשר אליי יותר, מבין, פשוט אל תתקשר אליי יותר, תשכח שהכרנו. הוא אמר לי אבל למה, אני לא מבין אותך אבל למה. עניתי הייתי מספיק ברורה, ביי וניתקתי.
מאז לא שמעתי ממנו (חמישה ימים) ואני תוהה אם לא עשיתי טעות או שממש צדקתי.
אולי החיים שלי מסביב הלחיצו אותו והחליט שזה לא בשבילו, אולי באמת זו מישהי חדשה שהכיר. הוא אפילו לא טרח להוכיח לי שטועה (וזה לא משהו שיש לו בעיה איתו) או לבוא אליי ולדבר (גם אם זה אין בעיה).
אני ממש שבורה בסרטים שהוא כבר יוצא איתה, בסרטים שהכל היה שקר, כי אם היתה אהבה, היה מוכיח אותי מהר על טעותי. אני בחוסרי בטחון מטורפים בגלל הבעיות עם אמא שלי והבת שלי ולכן תמיד נראה לי שזה לא משהו שמישהו ירצה לחיות איתו לאורך זמן.
ציירתי תמונה של איך נראו ה 48 שעות האחרונות שלנו, אולי תצליחו להאיר את עיניי, האם טעיתי? האם האינטואיציה שלי נכונה? האם הרגיש שהכל גדול עליו פתאום? אשמח לחוות דעתכם

עדכון מלייני, שואלת השאלה 2019-07-06 11:01:34

אני קוראת את התגובות הנוראיות האלו וכנראה משהו פה לא מובן לאנשים. לא סתם נתתי פרטים. רציתי להראות שהיתה סיטואציה מורכבת בשישישבת לעניין שאני רגישה אליו. מה שקרה יום אחרי פשוט הצית הכל. חבל שהתגובות פה חסרות ניסיון ורגישות
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות