שאלה 258999
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מישהי לוקחת שאריות של לקוחות מהצלחות ומצלמת לאינסטגרם, איך מתנהלים במצב כזה?

מנהל בן 26 | כתב את השאלה ב-20/06/19 בשעה 20:40

היי
אני עובד בתור מנהל בסוג של סושי בר קטן במרכז של רשת מוכרת, מקום כזה עם בר שיושבים עליו ואוכלים סושי וכמה שולחנות בחוץ(לא מסעדה)
הרבה פעמים אנשים מזמינים נניח רול או קומבינציה ומשאירים חתיכת סושי (שלמה)
או כמה חתיכות או אפילו חצי קומבינציה והולכים...
אני רואה לאחרונה בחורה נראת צעירה בשנות ה16-21 לדעתי היא בצבא או בתיכון בערך מגיעה מדי פעם יושבת על השולחן ומזמינה מיץ תפוזים או מים ויושבת שותה, היא אף פעם לא הזמינה אוכל.היא יכולה לשבת גם שעה וחצי וכשהיא רואה שמישהו סיים לאכול והשאיר חצי רול או כמה יחידות סושי(שלא נגסו בהם) או חתיכת אגרול נניח לוקחת מהצלחת ואוכלת מהר.. או נניח קרה שהיא הזמינה חמוצים סינים ב14 שקל .. וסיימה לאכול אז לוקחת חתיכות של הסושי ממה שאנשים השאירו ושמה בצלחת ואוכלת לה עם רטבים והכל .. וצילמה תמונה שלה עם הצלחת לאינסטגרם כאילו זה שלה והיא הזמינה.. וזה כבר קרה כמה פעמים העניין של התמונה..

בהתחלה לא שמנו לב לזה ועכשיו שמים לב לזה
זה גם ככה אוכל שהולך לפח בכל מקרה מן הסתם.. גם אם הלקוחות אכלו רק 5 חתיכות מתוך ה8. ה3 נזרקות לפח ואסור לנו בתור עובדים לא לאכול מזה ולא לתת לאף אחד (מסטריליות והגיון)

אבל אני לא יודע איך להתנהל, זה מוזר לי לראות את זה קורה כל הזמן וכן גם עצוב
אבל מצד שני אנשים כבר מסתכלים וזה גורם לאי נעימות לראות את זה ואני לא יודע אם להעיר לה או איך לגרום לה לעזוב ולהפסיק

אני עובד בתור מנהל כללי ויש מעליי זכיין של הרשת ככה שאני סך הכל הבחור שמתעסק בסידור עבודה הזמנת ציוד ואוכל ובכללי דואג שהמשמרות יעברו חלק .. ומדווח כל ההכנסות וההוצאות לזכיין ומקבל ממנו משכורת קבועה כל חודש... אם הייתי יכול פעם בכמה ימים להכין לה רולים או מנה ולתת לה אפילו בדיסקרטיות על חשבון הבית הייתי עושה זאת אני לא יכול להוציא לה כי זה לא המקום שלי וגם לי אסור לקחת לאכול . וגם על האוכל מחייבים אותנו העובדים לשלם (בהנחה אבל עדיין לשלם) גם נניח אוכל שלקוח החזיר כי טעינו במנה זה חייב להיות רשום אצלי בדוח ואסור לעובדים לאכול מזה או לתת ללקוח אחר שהזמין בדיוק אותו דבר אלא זורקים את זה.. ככה שאני לא יכול לתת לה כי זה הכל כסף וזה הוראות מלמעלה מהנהלת הרשת (רשת מאוד גדולה עם עשרות סניפים) אז אל תגידו לי לעשות את זה כי הכל מצולם ומאוד מוקפד אצלנו ואני יכול להסתכן במצב כזה .. והעובדים בבר גם כל פעם מספרים לי על זה שזה קורה כל הזמן.. אני לא יודע מה לעשות
מה עושים במצב כזה? איך לגרום לכך שתעזוב בלי לפגוע בה? אני יודע שאני המנהל ואמור לפתור את הסיטואציה כי זה לא יכול להמשיך ככה אבל כואב לי הלב, אני בעצמי סטודנט שעובד במשרה חלקית כך שאני יודע כמה זה קשה להוציא כסף על אוכל בחוץ.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות