שאלה 258012
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לסגור מעגל או לא?

מבולבל בן 31 | כתב את השאלה ב-11/06/19 בשעה 18:51

הסיפור שלי מורכב ואנסה לתמצת. לפני שלוש שנים הייתי בקשר עם בחורה מדהימה! אחת שכל כך אהבתי והערכתי. לצערי הטיימינג היה גרוע. הייתי עסוק וטרוד המון בבניית החיים שלי, מציאת עבודה, תארים וכו׳. בטיפשותי חשבתי להסתיר ממנה את ה״כאב ראש הכלכלי״ והמירוץ של החיים האלה (במבט לאחור ניסיתי לגונן עליה, **פרט נוסף** היא הייתה צעירה ממני בלמעלה מ-7 שנים). היא מצידה הבינה שמשהו לא טוב עובר עלי אבל מנקודת מבטה היא חשבה שפשוט לא טוב לי בקשר והבטחון שלה התערער.

לאחר מספר חודשים מצאתי עבודה במיקום מרוחק וחזרתי הביתה פעם בכמה ימים. השקעתי רבות בקריירה. במהלך הזמן הזה פרץ משבר שנוהל ברובו דרך טלפון ואסמסים, ולמעשה הקשר הסתיים בטלפון ותקופה קצרה לאחר מכן היא כבר הייתה בקשר חדש והיום היא נשואה.

עברו כבר כמעט שלוש שנים מהפרידה, למעשה לא יצא לי אפילו להיפרד ממנה. אני חושב עליה כל הזמן, נשארתי עם המון דברים שהייתי רוצה להגיד, המון שאלות ללא תשובות מה שעוד יותר מקשה על תהליך ההחלמה. רציתי כבר כמה פעמים לכתוב לה מכתב על כל מה שאני מרגיש ומה שרציתי להגיד לה ולשלוח לה במייל. לא יודע אם בהתחשב בזה שהיא נשואה זה הדבר הנכון. מצד שני, כרגע גם לי וגם לה אין ילדים ואולי עדיף לנסות לסגור את זה עכשיו מאשר בעתיד. מה הצעתכם?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות