0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בן 21 בפער רציני מאוד! מה האפשרויות שלי בחיים?

E בן 21 | כתב את השאלה ב-08/06/19 בשעה 17:48

היי זה סיפור מאוד כואב וקשה לי נורא לספר אותו.
בגיל 3 ההורים התגרשו גירושים מאוד מכאיבים ומאוד פגעו בי הם היו מגיעים לריבים מטורפים ולפעמים גם מכות וזה הכניס אותי לפחדים וחרדות שנשארו לי עד עכשיו.

מאז שהייתי קטן אמא חינכה אותי חינוך דתי מסורתי, להיות צנוע ולא מזיק ולהיות ילד טוב מדי, חינכו אותי להיות פסיבי מאוד וכתוצאה נוצר אצלי חרדה חברתית שנמשכת עד היום, היינו עוברים המון דירות. וכל פעם הייתי צריך להכיר חברים חדשים בשכונה. עד שהגיע מצב שכבר לא היה לי סבלנות להכיר אנשים כבר כי ידעתי שעוד פעם נעבור.

כל היסודי וחטיבת ביניים היו לי חברים טובים ממש, עד שהגיע התיכון,עברתי לתיכון חדש , שמה פשוט לא הייתי נוכח בכלל, הייתי מבריז ללא הפסקה, לא מנסה בכלל להכיר חברים פשוט הדחקתי את התקופה הזאת, נכנסתי לדיכאון רציני (עד היום), היו מנסים לדבר איתי ופשוט לא הקשבתי לאף אחד, ניתקתי קשר מכול החברים גם חברי ילדות, פשוט ניסיתי לקבור את עצמי בתוך עצמי.היו לי בקושי 4 חברים שלעיתים רחוקות הייתי נפגש איתם, ופשוט ככה ביליתי את זמני עד גיל 20.

בגיל 20 התגייסתי לצבא (דחו לי את הגיוס), וחשבתי שהצבא ישנה אותי לגמרי, אבל לא, הכרתי המון אנשים בצבא וחברים באמת טובים אבל עדיין יש בי הדחקה עצמית ואני מרגיש שיש ביני לבני גילי פער רציני מבחינת בטחון עצמי, התחברות לאנשים, אני עדיין פסיבי ולא כזה יוזם, אני כמעט ולא יוצא לבלות. מבחינת זוגיות לא הייתה לי בחיים חברה כל פעם שאני מנסה יש בי סוג של הרס עצמי שאני לא מרשה לעצמי להרגיש כל סוג של אינטימיות. אני פשוט לא יודע מה לעשות כבר אני לא יכול להתקדם לשום מקום ואני כל הזמן חושב על העבר וכמה יכולתי לשנות אותו אם הייתי יכול וכמה פספסתי כל השנים האלו. אין לי מחשבות אובדניות ואני יודע שהכל יסתדר בסופו של דבר.

אני רוצה להגיד שניסיתי כמה פעמים טיפול פסיכולוגי ולא הצליח.

תתנו עצות כנות . ותודה לכל מי שהקשיב !!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות