0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בוס מתעלל והיסטוריה הדדית בעייתית, האם לעזוב?

דקלה בת 32 | כתבה את השאלה ב-06/06/19 בשעה 21:46

אחרי הרבה התלבטויות, החלטתי לכתוב לכם, כי פשוט אין לי למי לפנות ואין לי עם מי להתייעץ, אני לא רוצה להדאיג את הקרובים וההורים שלי, ואני מעדיפה לשמור את זה דיסקרטי. אני מתביישת. אני כרגע לא יודעת אם להתייעץ עם עו"ד זה הדבר הנכון.
אני מבקשת מכם לנסות לא לשפוט אותי ולתת לי מהלב את העצה שלכם.
אני עובדת חמש שנים בחברה פרטית כמזכירה למנהל חברה, נשוי, כבן 60.
בהיסטוריה שלי עוד לפני שהגעתי למקום עבודה זה, חוויתי קשיים (הייתי נערה דחויה ומוחרמת חברתית בבי"ס, ובמקומות עבודה לאחר מכן תמיד ניצלו את העדינות והוותרנות שלי להתנכל לי, לא היה לי מזל עם גברים ולא הכרתי את הגבר שלי מעולם).
כאשר הגעתי לחברה הפרטית, עם מינימום עובדים, שמחתי וחשבתי שהגעתי למנוחה ולנחלה ושזה מקום עבודה שאוכל להחזיק בו ברוגע וליהנות מהעבודה.
במשך הזמן, ניסיתי להכיר גברים למערכת יחסים, לא הלך לי (לא מצאו חן בעיניי, מי שמצא חן בעיניי התגלה כנשוי לאחר שהתחיל איתי ושיקר לי).
הבוס שלי התעניין כשראה אותי מאוכזבת ועצובה, שיתפתי אותו שלא הלך לי להכיר, במשך הזמן גם נרקמה בינינו ידידות, הוא שיתף אותי בענייניו (ברקע עד היום היחסים שלו עם אשתו לא טובים הן מסיפורים שלו והן מאירועים שנחשפתי אליהם ביניהם), ואני סיפרתי לו על האכזבות שעברתי ועל העובדה שבחרתי להישאר בתולה כי לא מצאתי את הגבר שלי מבחינתי לאחר ששאל שאלות והתעניין. במשך הזמן, (מדובר על תקופת עבודה ראשונית של אחרי חצי שנה מתוך 5 שנים), היה מתח מיני הדדי, לי מעולם לא היה קשר קרוב כלשהו לגבר לפני כן.
היו כל מיני מזמוזים שאני מתחרטת עליהם בכל לב, וכואב לי שנפלתי בזה. סקס עם חדירה לא היה -סירבתי בתוקף. הבהרתי לו שאני לעולם לא אסלח לעצמי אם אשכב עם גבר נשוי עם ילדים ביודעין שאין לקשר שום עתיד גם ככה. הוא היה מאד נחמד אליי, הזמין אותי למסעדות והעניק לי הטבות שונות, אני חשבתי שהוא אדם מקסים. לאחר משהו כמו גג עד 10 תקריות של מזמוזים בתקופה של עד שנתיים מתחילת העבודה מתוך חמש שנים, הבהרתי לו חד משמעית שאני לא מעוניינת בשום מגע כלשהו, שאני דורשת ממנו לא להתקרב אליי, הוא אמר לי "בסדר", אבל היו עוד חמש פעמים שניסה ודחיתי אותו כמובן. כעסתי מאד בכל פעם שניסה לגעת בי, אמרתי לו שאין לו זכות לעשות את זה ואני לא מוכנה שהוא ירגיש בנוח לגעת בי, שזה חמור מבחינתי, ואני גם לא רוצה שהוא יחסום לי את המזל להכיר גבר רווק לזוגיות. הוא הזמין אותי לבתי קפה וכו' ונתן יחס טוב בעבודה ואמר לי (לא מצטטת ) באופן כללי: כל מה שאני עושה בשבילך ובסוף תלכי עם אחר. אמרתי לו שזה ברור, שאין בינינו שום קשר, שאני מתחרטת על מה שקרה, ושאני גם לא מעוניינת שיהיה, כמובן בצורה מכובדת.
במהלך הזמן, עד היום, הוא נתון להתהפכויות. יש ימים שהוא נחמד ורגוע ואפילו מזמין למסעדה, יש ימים שהוא פשוט משפיל אותי ליד לקוחות, מאשים אותי האשמות שווא שבסוף מתברר שהוא בעצמו לא בסדר והמציא עלילות מסוימות (למשל אומר ההוא התלונן עליך ובסוף מתברר שהבנאדם לא התלונן ) צועק, מאיים בפיטורים אם לא אעשה משימות לא רלוונטיות לעבודתי (אומר שזה רלוונטי כי הוא החליט והוא המעסיק) חובט בשולחן ומתלהם, מס' פעמים חילק לי הוראות כשאני לא נמצאת בעבודה, שלח הודעות בשעות מאוחרות עם הוראות והעיר אותי, וכו וכו.
מס' פעמים אמרתי לו בפנים, שאני רואה שבגלל שהוא לא הצליח לקבל את מה שהוא רוצה ושציפה לסקס הוא החליט להתנכל לי, והוא הכחיש כמובן.

נכון לעכשיו, אני לא יודעת מה לעשות, אני יודעת שהדבר הנכון הוא למצוא עבודה אחרת אבל מפחדת מקשיים, חשבתי להמשיך לעבוד ולחפש במקביל עבודה אחרת.
אני ארצה לשמוע את דעתכם הכנה על מה שסיפרתי ובבקשה אל תשפטו אותי.
אני מרגישה מוכתמת ומלוכלכת. כל הסיפור יושב לי על הלב כבר שנים ורציתי להוציא את זה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות