שאלה 257371
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

יחס מזלזל מצד הבוס ובכללי סובל מהעבודה, איך להתמודד?

אנונימי בן 26 | כתב את השאלה ב-06/06/19 בשעה 15:04

אני צריך את עזרתכם חברים זה מאוד חשוב לי, אוקיי קודם כל למדתי שנתיים עיצוב גרפי ואני הנדסאי גרפי לא מזמן, אתמול התחלתי לעבוד זאת העבודה הראשונה שלי בתחום של העיצוב, חשוב לציין שאני סבבה לגמרי במקצוע בתור מתחיל, ברור שיש עוד לאן להשתפר ולהשתפשף, אבל אני טוב מאוד בתחום.
אני כמה חודשים מחפש עבודה בתחום ולא מוצא, בסוף מצאתי בבאר שבע ואני גר באשקלון, זה קצת רחוק, אני קם ב5:45 וצריך להיות שמה ב8:00 יוצא לי עם האוטובוס והדרך גם ברגל מתחנה מרכזית שעתיים בערך, אני מסיים ב17:00 ויוצא שאני מגיע בסביבות 19:00, זה מאוד קשה לי.
כשהתחלתי לעבוד, ראיתי שהמחשבים זה של mac (בחיים לא עבדתי על mac רק על windows), ובאמת שיש הבדל שמיים וארץ, הכל שונה בתוכנות הקיצורי דרך תפריטים גם במחשב המערכת הכל שונה שמה ממש, והוא בא לבדוק ולבחון אותי שאני עובד וזה סבבה לגמרי ולגיטימי לחלוטין והייתי גרוע מאוד בפעולות שנסיתי לעשות(אם זה לשכפל דברים להעתיק להחליף אפילו מאנגלית לעברית במקלדת!) עכשיו אני יודע שזה ישמע כמו תירוץ אבל זה בגלל שזה mac ואני בטוח בזה וגם אני בלחץ שבוחנים אותי, עכשיו יש גם את הבת שלו שעובדת לידי אותו תחום ואני חייב לציין היחס שלה ממש ממש מגעיל, אני שואל אותה לפעמים שאלות והיא לא עונה אני מרגיש כמו מטומטם מדבר לאוויר, ואני לא מכיר את התקיות לאן שולחים כלום והיא עונה לפעמים אבל ממשיכה להתעלם, והבוס עסוק הרבה פעמים עם אנשים לא רוצה להפריע לו.
בקיצור עשיתי עוד איזה עבודה של שלטים כאלו ואז היא ראתה ואמרה לי זה קטן מדי הטקסטקים וזה, היא באה לסדר את זה והרחיבה את זה ממש ממש בקטנה רק בגלל שהיא מתחה את הטקסטקים (מתיחת טקסטים זה דבר לא תקין בעיצוב) ואז היא אומרת לי בהתנשאות כזאת "אתה רואה שיש הבדל?" אמרתי לה "לא.." היא אומרת לי "אם אתה לא רואה זה לא טוב", ואז הבוס אמר לי" xxxx אתה צריך להסתכל מה היא עושה ולעשות כמוהה" ואז היא אמרה "הוא לא רואה" הוא אומר "לא רואה? אתה צריך משקפיים? יש את שלי אם אתה רוצה" משהו כזה, היא צחקקה ואני רציתי שהאדמה תקבור אותי עכשיו, חשוב לי לציין שבכללי אני ביישן ומאוד קשה לי במסגרות, אבל זה גם תלוי באנשים, יש אנשים שאני יכול לדבר ולצחוק ולזרום איתם בכיף, אפילו ביום הראשון התחברתי למישהו שמה בקלות(הוא לא מעצב גרפי), אבל בכללי אני סובל בגלל היחס של הבוס והבת שלו.
מה גם שבראיון הוא אמר לי אני רוצה לבדוק אותך וזה אבל גם הנסיון הזה אתה תקבל משכורת כך וכך וגם אני משלם לך על הנסיעות וזה, ופשוט לא לקחו ממני מספר חשבון רק למלא פרטים אישיים.
בקיצור אני קצת במבוי סתום, אשמח לדעת מה נראה לכם אני צריך לעשות באמת אני אשמח לדיעה ה-כ-נ-ה שלכם אפילו תגידו שאני סתם בכיין מפונק אם זה מה שאתם חושבים, תודה מראש זה מאוד חשוב לי.

להשאר בעבודה?

כן, תשאר אתה תסתדר
 
2
לא, תעוף משמה מהר
 
13

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות