שאלה 256385
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

בעל עסק קטן קילל אותי באינסטגרם, להשפיל אותו בסטורי?

מקובלת בת 16 | כתבה את השאלה ב-28/05/19 בשעה 20:06

יש לי 12K עוקבים באינסטגרם ורובם מאוד פעילים. מה שכן בגלל שיש לי הרבה עוקבים פעילים אני גם מקבלת לא מעט תגובות מבעלי עסק קטנים (חנויות בגדים נעליים ותכשיטים בעיקר וכולם מישראל) שמפרסמים את החנויות שלהם. זה תמיד הפריע לי אז כל פעם מחקתי את התגובות ואמרתי להם בנחמדות בפרטי שמפריע לי שהם מפרסמים את החנויות שלהם אצלי ולפעמים אני אפילו מציעה לשתף איתם פעולה. בדרך כלל התגובות נמחקות ויצא לי לעשות שיתוף פעולה עם שתי חנויות קטנות אבל היום משהו אחר קרה.

בעל עסק קטן לתכשיטי יהלומים מזויפים פרסם את החנות שלו בתור תגובה על הפוסט האחרון שלי וביקשתי ממנו בנחמדות בהודעות הפרטיות לא לעשות את זה בעמוד שלי יותר. עזבתי את הטלפון ותוך שעתיים חזרתי וקלטתי שהוא שלח לי בהודעות הפרטיות יותר מ200 הודעות עם קללות.

כמובן שלקחתי את זה קשה אבל לא הראתי לו את זה אבל בכל זאת שאלתי אותו למה הוא מקלל אותי. הוא אמר לי שאני חיה בסרט שאני לא מסכימה לו לפרסם אותי כי הוא עושה 7 אלף שקל בכוחות עצמו כל חודש ואני יכולה ללכת לבורסה לראות את כל הכסף שיש לו (אני עושה יותר כסף ממנו בחודש מלעזור לדודה שלי בגן שהיא עובדת בו אבל בסדר) והוא טחון רצח ואני לא שווה אפילו אגורה והמשיך עם הקללות שלו עוד חצי שעה. חברות שלי אמרו לי לא לחסום אותו כי הוא יירגע אז לא חסמתי אותו אבל חצי שעה אחרי אני קולטת שהוא עבר בכל תמונה שפרסמתי באינסטגרם (יש לי 34 תמונות) ורשם לפחות 5 תגובות עם קללות בכל אחת.

לקחתי את זה מאוד קשה, צילמתי את כל הדברים שהוא רשם לי על התמונות ובהודעות הפרטיות וחסמתי אותו ועכשיו אני מתלבטת. אני יודעת שיש לי את הכוח להרוס לו את העסק דרך האינסטגרם שלי כי כל פעם שאני אומרת לעוקבים שלי לעשות משהו הם עושים בלי להסס. אני יודעת שאם אני אפרסם בסטורי את הדברים שהוא רשם לי על התמונות ובפרטי כל העוקבים שלי יקללו אותו וידווחו עליו ויסגרו לו את העסק אבל אני לא יודעת אם זה יגרום לי להיראות רע בעצמי. כדאי לי לחשוף אותו בסטורי ולגרום לעוקבים שלי להתנפל עליו או שכדאי לי לעזוב אותו בשקט? הצילומי מסך עדיין אצלי.

להחזיר לו?

תפרסמי בסטורי שיתנפלו עליו יום אחד
 
50
תפרסמי בפוסט שיתנפלו עליו כל הזמן
 
11
תעזבי את זה נגמר
 
49

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות