0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני שונא אנשים, את רובם, משהו כמו 90% מהאוכלוסיה, מה לא בסדר איתי?

איגור בן 30 | כתב את השאלה ב-25/05/19 בשעה 21:00

לפי השם שלי, אפשר לקרוא לי "רוסי" בישראל, למרות שההורים שלי יהודים, עם נלעג ומתועב על ידי אוכלוסיית העולם בין היתר בברית המועצות לשעבר, אמא שלי, בגלל שם המשפחה היהודי שלה התקשה להקבל למוסדות לימודים נבחרים וסבא שלי שהיה איש צבא בברית המועצות, התעקש לשמור על השם משפחה וכך הפך את לימודי אימי לבעיה, העלו אותי לארץ בגיל שנתיים בשנת 1991, העלייה הגדולה, כדי להפוך אותי לרוסי בארץ היהודים, אבל לא על זה באתי לדבר, אני שונא גם את אמא שלי בין היתר, ההורים שלי התגרשו כאן, בארץ הקודש, אבא שלי פסיכופט שהרביץ לאמא שלי, התגרש ממנה בארץ ולאחר מספר שנים היגר לקנדה, הוא באמת ניסה להיות אבא ולצור קשר טלפוני, לשכנע אותי לעבור לקנדה להיות איתו, לעזוב את הארץ ואת אמא, שלח כספים זמן מה, אך הוכ לא ידע להיות אבא, בנעורי התעסקתי המון בשירה, כתיסה ומוזיקה בכללי, אני זוכר כמו אתמול שהוא התקשר, במקום לדבר איתו, רציתי להשוויץ לו, להראות כמה אני מוכשר, לנגן לו ולשיר והוא בזמן הזה ניסה בכל כוחו לקטוע אותי ולספר לי את אותו סיפור כמה אמא שלי כלבה ואני צריך לעזוב הכל ולבוא לגור איתו, שרתי לו בכל זאת אך הוא לא הקשיב, אני זוכר שהוא אמר לאישתו הנוכחית, במקום להקשיב לי הוא מנגן לי.
אמא שלי, הולידה אותי עם מחלה יהודית ערורה ששמה fmf, משהו שמפריע לי באופן מפתיע ולכשבוע ימים לנשום אוויר, ללכת לשרותים ולתפקד, עלול גם לעלות חום ועניינים, עם הזמן ההתקפים גורמים לי לחרדות, אני מקבל תרופה קבועה וההתקפים לא חריפים כמו פעם(בתי חולים, חום 40, כאבים בלתי נסבלים וכן הלאה..)
חרדה מחוסר חמצן, אני עלול למות מתישהו, מחוסר חמצן או חוסר תפקוד כליות שנובע מהמחלה.
כשהגעתי בערך לגיל 22, הבנתי שאני לא הולך להפוך למוזיקאי נודע, למרות שהחומרים שלי היו די טובים.
תמיד ניסיתי להפתר מההתקפים ולהיות בריא, עשיתי ספורט, פיתחתי שרירים במקום תעודת נכות,
העבודה היחידה שהתאימה לי היתה הובלות, למה? כי היא לא יציבה, יום יש, יום אין.
כמובן שלצבא לא התקבתי עקב המחלה ובגיל 22 כפי שכבר אמרתי, התייאשתי ממוזיקה, וחתרתי לפתוח עסק, הובלות כמובן, מי חשב אחרת.
נחזור לאחור, לאחר הגירוש של הורי, אימי נשארה לגור עם סבא וסבתא שלי שלאחר מספר שנים חלתה בסרטן ונפתרה, סבא שלי שעם הזמן הפך מאיש צבא לאלכוהוליסט אלים וכרוני, רב במשך שנים רבות עם אימי על מנת שתעזוב את הבית יחד איתי ותניח לו למצוא אישה אחרת, אך אימי לא עזבה את ביתו, לרבות מספר שנים של שכירויות שהיא התקשה לסחוב בגלל שהיא לא עבדה ואני באותם שנים הייתי במצב שם הפסד לימודים ובתי חולים ובלגן.
סבא שלי בשנותיו האחרונות, נהג לשחק בעניין הירושה, מי שיהיה ילד טוב, יקבל סוכריה, את הירושה של הדירה כמובן, אני סרבתי לשחק במשחק המטופש שלו של מי שיסבול את היציאות האלכוהוליסטיות שלי יקבל דירה, אמא שלי רבה איתו מאז ומתמיד וקיבלה מכות, הם הזמינו משטרה אחד על השני וזה הגיע למצבים של גועל נפש.
כפי שאמרתי בגיל 22 בערך, קיבלתי שכל לעזוב את הבית ואת המוזיקה ולהתחיל חיים חדשים, עבדתי בהובלות יותר מידי כבר באותה תקופה, מגיל 18, אמא שלי אמרה לי שמגיעה לה 1000שח ממני בחודש על האוכל שהיא קונה ומכינה לי ועל ההוצאות של החשמל וכן הלאה, מגעיל נכון? להתחשב בעובדה שעבדתי נון סטופ, מלבד כמה ימים של התקף פה ושם, זה לא היה כל כך פייר גם אם היו אלה אנשים זרים ולא "הורים".
עזבתי, פשוט שכרתי דירה ועזבתי, גרתי לבד במשך משהו כמו 5 שנים, כמובן יחסים בחורות עניינים אבל בגדול לבד.
היו לאמא שלי תקופות שהיתה גרה איתי מספר חודשים ואז חוזרת לסבא כי "אין לה איפה לגור יותר" עד שהסבא נפתר, השאיר את כל הירושה לדוד שלי(אח של אמא) ואז היא הגישה תביעה ולבסוף הם סיכמו שדוד שלי יעביר לה 350 אלף שח כירושה ובתמורה היא תצא מהדירה והדירה תהיה שלו בלבד.
היום אני נשוי, בעל עסק של הובלות, מרוויח מספיק כדי לחיות בכבוד, נלחם במחלה הערורה, אך זה לא מספיק כדי לחסוך ולקנות דירה ראויה.
הצעתי לאמא שלי שתעביר לי את הכספים ובתמורה, או שיחתום לספק לה שכר דירה כ3000שח כל חייה, או שיקנה בית גדול וביא תקבל יחידת דיור בבית ותגור שם ללא הוצאות וחיובים, הכל עלי.
מה לבסוף? היא לא מסכימה, היא רוצה להיות רשומה שותפה בבית לכל דבר(כשאת המשכנתא אני ישלם לבדי) היא גרה עם נרקומן בן 55 שמסניף כדורי שינה ומעשן גראס ואלוהים יודע מה עוד, היא הורידה את הכספים מהבנק ומסתובבת עם זה בתיק שלה כי הביטוח הלאומי עלולים לגלות שיש לה כספים, ולא יתני לה קצבה, כאילו הם לא יודעים גם ככה, האירדון הכי חרא בארץ שגובה כספים לא קטנים במיוחד מבעלי עסקים וכשקורה משהו הם לא מוכנים לקחת שום אחריות, אני אחרי ניתוח מיניסקוס כתוצאה מהעבודה והם סרבו לשלם לי שקל כי אין הוכחה שזה קרה בעבודה, ואמא שלי פוחדת שהם לא יגלו שהיע קיבלה ירושה? כמה מטומטמת היא יכולה להיות שה' יסלח לי.
קבור בתוך הלוואות מפה ולהודעה חדשה הצלחתי לעבור לשכונה הטובה בעיר ועכשיו מתכנן לעבור דירה שוב ומה דיבור השכנים? אני יודע כמה עולה פה שכרות? יעני, יא רוסי מוביל מזיע ומלוכלך, איפה אתה דוחף תאף שלך? לשכונה היוקרתית שלנו..
אז ככה, אני חולה fmf, בן לחד הורית מטומטמת ואב פסיכופת שלא שם עלי, סבא אלכוהוליסט שהוריש דיר לדוד שלי ואין לי עתיד מלבד להיות עבד לעבודה פיזית קשה במדינת ישראל, עם אנשים מתנשאים מגעילים שמנסים לרמוס אותי על הדרך, כל החברים שגדלתי איתם מסתבר חושבים שאני מטומטם ומתקשרים רק כשצריכים הובלה. אני שונא אנשים, שונא. בעיקר את אמא שלי, אני לא יודע בשביל מה היא הולידה אותי. בחיי.
תודה רבה למי שהצליח לקרוא עד הסוף. מעריך אותכם מאוד.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות