שאלה 255675
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אמא שלי המלווה שלי על הכביש והיא מחרפנת אותי ועושה לי לחץ! לא מסוגלת לנהוג ככה! איך להתמודד?

נועה בת 18 | כתבה את השאלה ב-20/05/19 בשעה 18:13

היי, אז בקצרה, עברתי טסט ראשון בתל אביב ויש לי רישיון כבר חודש וחצי. העניין הוא שאמא שלי המלווה שלי וכשהיא איתי ברכב היא פשוט מלחיצה לי את החיים וגורמת לי לפחד ולעשות טעויות!!! היא מתנהגת כאילו אני עיוורת ולא משרה רוגע וזה משגע אותי!
מעירה כל שלוש שניות (ועל שטויות, עברתי טסט ראשון ועוד בעיר כל כך גדולה אני חושבת שזה די ברור שאני יודעת מה אני עושה), היא רק כועסת עליי וביקשתי ממנה אלף פעם להפסיק והסברתי לה שהיא משרה לחץ ושזה יכול לגרום לי לעשות תאונה או טעות ושאני לא יכולה לנהוג ככה ומבחינתה היא טוענת שהיא מסבירה לי ושאני צריכה ללמוד דברים שלומדים רק עם ניסיון על הכביש. אני מבינה את הפחד הזה זה לגיטימי, אבל בכל פעם שאני עולה על ההגה זה נגמר בצעקות ואז בפיצוץ שמרוב שאני מתבאסת מאיך שהיא גורמת לי להרגיש אני יורדת מההגה ולא מדברת עם אף אחד. אני כותבת את זה עכשיו כשזה קרה ובמקום לרדת לקנות בגדים בדמעות אמרתי לה שתפתח לי את האוטו כי אני לא רוצה לצאת ופשוט נשארתי שם ורק בכיתי. רק מי שיש לו רישיון יבין כמה זה מחרפן לנהוג כשמישהו ליידך יושב לך על הקשקש ומשגע אותך.
אני נהגת זהירה, תמיד מסתכלת, סבלנית מאוד, אני לא עושה שטויות ולא עם ביטחון מופרז אבל היא כל כך מפחדת שבאיזשהו שלב כבר אמרתי לה תבטלי לי את הביטוח אני לא עולה על הרכב יותר!!!
איך לעצור את זה? איך לגרום לזה להשתפר? אני לא מסוגלת כבר להכיל את זה אני מרגישה כאילו אני נהגת גרועה בגללה ואני יודעת שאני לא!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות