0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

כל השנה אני כבר מחכה לזמן שאציע לה ואני חושב שהגיע הזמן, איך לעשות את זה נכון?

בדוי בן 16 | כתב את השאלה ב-19/04/19 בשעה 21:38

היי לכולם, תודה רבה שנכנסתם לשאלה וסליחה שאני הולך לחפור קצת...

השנה עליתי לתיכון ופגשתי ילדה מדהימה - היא ממש חכמה, שקטה, נחמדה וגם קצת מוזרה אבל במובן החיובי של המילה (זאת הפעם הראשונה וגם די היחידה שאני רואה מישהי בגילי שדומה לי...)
מתחילת השנה התחלתי בהדרגתיות להתקרב אליה. אנחנו גם ביחד בחוג וגרים קרוב אחד לשני אז אני מלווה אותה הביתה פעם בשבוע ואנחנו מדברים ביחד ונראה שגם היא נהנית יחסית בחברתי.

ככה זה היה בערך עד המחצית (סוף ינואר תחילת פברואר). אחרי כמה פעמים שיצא לנו לדבר רק שנינו, התחלנו להתקרב יותר זה לזו (לא יודע אם זה משנה, אבל ללא מגע פיזי. לפי מה שראיתי, היא לא ממש מתחבקת לא עם בנים ולא עם בנות אז שיערתי שהיא לא אוהבת מגע ולא ניסיתי להכניס את האלמנט הזה בכלל) ונעשינו ידידים די טובים. בדרך גם גילינו שיש לנו תחביב משותף, כדורסל, ושיחקנו כמה פעמים אחד עם השני והיה לנו כיף (אנחנו בערך באותה רמה). חוץ מזה, הייתה עבודה גדולה לבגרות בהיסטוריה לא מזמן, והיא הציעה לי שנעשה ביחד את העבודה, מה שאמר לי שהיא גם מעוניינת בקרבה ורואה בי פרטנר רציני וטוב מספיק כדי שנעשה ביחד עבודות :) בזכות העבודה, היא הייתה אצלי בבית כמה פעמים ואני הייתי אצלה ודיברנו קצת גם מעבר לעבודה והיה כיף.
אחרי זה הגיע טיול שנתי של ארבעה ימים, שגם בו היינו הרבה אחד עם השני, הרבה פעמים גם רק שנינו, בין אם באוטובוס שישבנו אחד ליד השני (לפעמים אני באתי לידה ולפעמים היא באה לידי) או בערבים שהיה זמן חופשי ודיברנו בצד רק אני והיא, והשיחות זרמו והיה ממש כיף. לפי זה שהיא לא ניסתה להתחמק והציעה לי גם לשבת לידה בזמן שאנחנו מדברים ורק לא לעמוד, אני מניח שגם היא נהנתה מהשיחה ורצתה שהיא תמשיך ותזרום :)

ביום ראשון היו לכיתה שלנו שיעורי השלמה במתמטיקה (למתעניינים, כי לא סיימנו את כל החומר עד למבחן המסכם שיתקיים ביום שחוזרים מפסח). כבר לפני החופש שאלתי אותה פנים אל פנים אם היא תרצה שמתישהוא בחופשה נפגש ונשחק כדורסל ביחד והיא ענתה לי שכן. ביום שבת שאלתי אותה בווטסאפ אם היא תרצה שנשחק ביחד אחרי השיעור והיא ענתה שכן. ביום ראשון שיחקנו ביחד בערך חצי שעה ואז דיברנו ביחד שעתיים. לפי זה שהיא לא ישר הלכה הביתה והמשכנו לדבר עד שאני כבר הייתי צריך ללכת (פלוס מינוס שעתיים אחרי שסיימנו את השיעור) אני מניח שגם היא נהנתה מאוד מהחברה :)

בכל מקרה, בזמן האחרון המון ילדים (וגם כמה מורים) שואלים אותי (ולפעמים גם אותה) אם אנחנו זוג, ובגלל שאני לא ממש "בקיא בתחום" בעצמי והרבה ילדים שאלו, הבנתי שאני בכיוון טוב ושהרבה אחרים חושבים שזה באמת יכול לעבוד (לא אמרתי לאף אחד שאני אוהב אותה, גם לא לחברים הטובים שלי).
בזכות זה וגם בזכות זה שאני מרגיש התקדמות ועליית מדרגה ביחסים ביננו, הגעתי למסקנה שאני צריך להציע לה לצאת בזמן הקרוב לאנשהו. הבעיה היא שאני לא ממש יודע איך לעשות את זה ומפחד לפדח את עצמי, או גרוע מכך, שהיא תסרב וזה יגרום ליחסים ביננו להיות פחות טובים...
אני גם לא ממש יודע אם אני צריך שההצעה תראה כספונטנית (כלומר, שתוצג כלפיה כספוטנית. ברור שאתכנן אותה מראש...) או שתוצג שמתכוננת מראש גם כלפיה.
חשבתי כבר על כמה מקומות אפשריים, אבל אני חושב שאף אחד מהם לא ממש טוב ואשמח אם תדרגו את המקומות לפי דעתכם/תציעו מקום טוב יותר כי אני מניח שתחשבו על כמה בקלות...
ההצעות שבינתיים חשבתי עליהן הן:
1. סרט (נראה לי שזה די נדוש ולא ממש כדאי)
2. סתם לשחק כדורסל ביחד (אחרי שכבר עשינו את זה ביום ראשון אבל זה הרגיש כאילו זה נשאר בפאן הידידות בלבד)
3. חדר בריחה (נראה לי כמו משהו יחסית יצירתי ומגבש)
4. אולי לראות את הזיקוקים ביום העצמאות (פחות נראה לי הכיוון, אבל גם אפשרי).

אשמח אם תכתבו לי מקומות טובים יותר כי אני די בטוח שיש כאלה, איך בכלל להציע לה לצאת (באופן שיראה ספונטני או כמותכנן מראש), ובכלל מה להגיד כי אני לא ממש יודע...

תודה רבה לכל מי שיעזור וחג שמח!

לאיזה מקום כדאי להציע לה?

סרט
 
24
חדר בריחה
 
5
סתם לשחק כדורסל ביחד
 
0
משהו ביום העצמאות (פחות נראה לי הכיוון)
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות