שאלה 252069
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לשלוח הודעות למישהי שהקנטנו איש את רעהו בעבר?

מתדלק בן 29 | כתב את השאלה ב-14/04/19 בשעה 17:34

פעם למדתי באוניברסיטה והיה שם מישהי שצחקה עלי כששאלתי שאלה. סמסטר אחר כך הצקתי לה בכל מיני דרכים- דחפתי אותה קלות, הכרחתי אותה לצאת מאולם ההרצאות כשהיא אכלה שם ואסור פורמלית לאכול (למרות שכולם אוכלים). היא תמיד היתה עם בן זוג שלה והם התחילו לצחוק עלי בהרצאות כי ראיתי שהם כל שיעור מסתובבים להסתכל עלי ומחייכים. לבסוף דיברתי איתם על זה והיה שיחה חיובית ואותה סטודנטית אפילו צחקה מבדיחה שהרצתי בנושא והתחלתי ממש לחבב אותה. אולם ראיתי שהיא ממשיכה להקניט אותי אז פניתי להנהלת הפקולטה שבגדול לקחה את הצד שלי וקראה להם לשיחה. מאז הם ממש נרגעו אבל היא ניסתה שוב להקניט..
היו יחסים שנויים במחלוקת כי מצד אחד הקטע הזה, מצד שני מאז שהיא ראתה שאני חייכתי מזה שהיא צחקה מהבדיחה שלי היא הייתה מחפשת לראות אם אני מסתכל עליה בהרצאות כל פעם שהיא סידרה את השיער, וכל פעם שהיה משהו מצחיק היינו מסתכלים אחד על השני ומחייכים. ופעם אחת היא תפסה אותי מסתכל עליה. היה נראה שלמרות שיש לה חבר היא נהנית מהיחס שאני נתתי לה.

הזמן עבר ואני החלטתי לצאת ממוסד הלימודים כי היה קשה מדי. הלכתי להגשים עצמי במדינות אחרות (לא אקדמית) והיא אני מניח כבר סיימה את הלימודים ומהנדסת. חשבתי לשלוח לה הודעה אבל יש כמה דברים:
1. היא עדיין עם אותו חבר, והאמת בשלב מסוים היחסים איתו נהיו מכבדים וסבבה
2. היציאה מהאוניבריסטה גרמה לי לטראומה יחסית ומחשבות אובדניות קמעה. מדובר בפצע שעדיין לא נרפאתי ממנו. ראיתי לא מזמן אנשים מהמחזור שלה שקיבלו תעודת גמר וזה צבט לי. החשש הוא שאם אנסה לדבר איתה זה יצבוט לי יותר ,כי היו איתה יחסים מתוחים.
3. היא יכולה לנסות להחזיר לי ולהקניט אותי שהנה בסוף אני יצאתי מהלימודים והיא מהנדסת (אני לא מכיר את האופי שלה כדי לפסול או לאשש אופציה זו).
4. אראה תמונות שלה עם חבר שלה בפייסבוק וזה יצבוט יותר


סיבות אלו מצדדים נגד לשלוח לה הודעה. מצד שני חשבתי שיכול להיות ממש נחמד אם אוכל לשתף אותה מה הרגשתי כלפיה אז. אני חושב שהייתי מאוהב. היא הייתה האור בחדר הרצאות. נראה שהסיבה ההגיונית היא לא לתקשר איתה. כמו עם האקסית (לא שאני משווה אקסית למישהי שלא היה איתה שום מגע) להשאיר מאחור. מה דעתכם? ואיך אתם מתמודדים כשאתם רוצים לשתף מישהוי מה אתם מרגישים כלפיה, אבל יודעים שזה לא הדבר הנכון לעשות. אני שם סקר בכל מקרה לראות מה אתם חושבים שעלי לעשות.

לשלוח לה הודעה?

כן
 
1
לא
 
26

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות