0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מאז שנכנס לדירה שותף גבר, הוא התחיל בטרור זכרי בבית. מה לעשות איתו?

חן בת 25 | כתבה את השאלה ב-12/04/19 בשעה 11:24

זה דירת שותפים של סטודנטים קרובה למכללה ומאוד נוחה. יש 3 חדרים פרטיים. היו 3 נשים, אבל אז אחת סיימה ועזבה וחיפשנו מישהי שתחליף אותה. בהתחלה חשבנו שמישהי חייבת להיות אישה, אבל החלטנו שזה מפלה בצורה לא מוצדקת ואפשר להתפשר גם על איש.

הסטודנט שנכנס לדירה התחיל ישר להשתלט על הכל. פשוט הכל מרגיש עכשיו גברי בדירה.

ראשית, הוא מכין בשר. מלא בשר. נראה כאילו שהוא הורג 3-4 חיות בשבוע בשביל התיאבון הזללני שלו. אני לא טבוענית קיצונית ולא נכנסת לו לצלחת אבל זה גם לא בריא. בגללו המטבח מריח קבוע כמו סטייקיה.
שנית, השירותים. הקרש עכשיו תמיד למעלה! כאילו מה מסגר, אתה לא יכול לעשות את זה בישיבה? מה יפול לך? ואם זה כזה קשה, אז למה שלא תוריד את הקרש אחריך?! דיברתי עם השותפה השניה על הנושא. היא אמרה שגברים תמיד משאירים ככה והיא רגילה מהאחים שלה אז לא מפריע לה.
דבר שלישי זה "מוצרי טיפוח" אם אפשר לקרוא לזה ככה. הוא שם קרם גילוח וסכין ממש ליד הכיור קבוע. למה בבוקר אני צריכה להתעורר ולראות את זה כשאני מצחצחת שיניים? הוא גם קנה לעצמו "סבון לגבר" (ממש ככה כתוב על זה!) שעומד במקלחת. וכשהוא מתעורר בבוקר, הוא שם דאודורנט חזק ככה שאיזה שעה יש ריח גברי באמבטיה. למה אני צריכה להריח גבר בבית שלי?
דבר רביעי, הוא לפעמים מזמין חבר או שניים ורואים כדורגל בחדר שלו. עושים רעש וצועקים. ואז יש גם סכית עם בקבוקי בירה במבטח.
וגם הנעליים שלו. הוא חוזר מריצה מסריח ושם אותם ממש מסריחות עם הנעליים של כולן. וזה אמרתי לו ישר כי כבר נשבר לי. אז הוא שם עליהם סכית. זה הפיתרון שלו!

לא יודעת מה לעשות. החוזה שלו הוא לשנה ואנחנו לא יכולות להעיף אותו. השותפה השניה גם לא משתפת איתי פעולה ולא אכפת לה. נראה לי היא מאוהבת בו או משהו. מישהי היתה בסיטואציה דומה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (19) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות