0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

טיול אחרי צבא וחבר - להיפרד סופית? לנסות קשר מרחוק?

נועה בת 21 | כתבה את השאלה ב-06/04/19 בשעה 18:59

אהלן אהלן!!
אז אני וחבר שלי כבר סביבות השנתיים וחצי ביחד. מתכננת לטוס בדצמבר הקרוב לטיול אחרי צבא לסביבות הארבעה- חמישה חודשים. יותר לכיוון החמישה, כרטיס פתוח. לא אשאר שם שנה (זה לא התכנון בכל אופן, מי יודע מה יקרה). הוא לא רוצה לטוס, נקודה. לא בגלל שאין לו, פשוט לא מתאים לו עכשיו והוא מעדיף לטוס אחרי התואר (הוא מתחיל לימודים באוקטובר, לא רלוונטי להצטרף גם). אנחנו אוהבים אחד את השני מאוד, והקשר בינינו מאוד פתוח ומאוד אמיתי. מאוד מבקשת שמי שהולך להגיד לי שאני לא אוהבת אותו מספיק כי אני טסה, שיפסח. אני לא מאמינה בזה, אני פשוט מאמינה שכמו שאני אוהבת אותו אני אוהבת גם את עצמי ומותר לי להגשים את חלומותיי ואת החוויות שלי, גם אם הן לא תואמות במאה אחוז לשלו, כמו שגם הוא יעשה ביום מן הימים. אני בת 21, לא לשכוח.

כמו שהוא לא רוצה שאני אטוס, הוא גם רוצה שאני אטוס, גם כדי שזה לא ישפיע על הקשר שלנו בהמשך (רגשות טינה וכו'), הוא תמיד אומר שהוא רואה לקשר שלנו עתיד ולא היה רוצה שנגביל אחד את השני כי זה יקשה עלינו בהמשך. הצעתי שנישאר ביחד והוא סרב, הוא אמר שהוא ירגיש שהוא מגביל אותי, ירגיש בודד וסוג של "עזוב" כאן בארץ כשאני מכייפת לי בחו"ל ויתגעגע ויסבול בעוד אני אהנה. צודק, סה"כ- בעיני זה לא אנוכי ומאוד לגיטימי. בכל אופן, חשבנו על אופציה שנשים את הקשר בסוג של הולד, נמשיך לדבר כחברים טובים (כי הוא באמת החבר הכי טוב שלי), וכל אחד ילך לדרכו לתקופה מסוימת מבחינת זוגיות וכו'. אני לא רואה את עצמי מתחילה להתפרפר בטיול ולהיות עם כל מה שזז, אבל במחשבה נוספת בגלל שהוא הראשון שלי ואני כן רוצה להמשיך להיות איתו, אולי הולד זה דבר חיובי. מצד שני, אני לא מסוגלת לחשוב על הרעיון שלא אהיה איתו, או שאולי יכיר מישהו אחרת, או שגרוע מזה - נהפוך לחברים רגילים וכבר לא נאהב. מהצד הראשון שוב, זה נשמע לי כמו האופציה הכי טובה שיש לי והכי קרובה לכל מה שאני אמורה לרצות (חופש, עדיין להמשיך להיות איתו בקשר, ששנינו לא נהיה חסרי אונים ופתח לחזור), ואני מאמינה שנחזור כשאחזור לארץ.

בכל אופן, אחרי שפרסתי את לבי וחפרתי פה עד אין סוף, להיפרד סופית? לנסות לחפור לו על קשר מרחוק? לשים את הקשר על הולד? רעיונות אחרים?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות