שאלה 251128
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מדוכדכת ושקועה עד מעל הראש בצרות שלי, איך לסדר את החיים שלי ולמצוא איזון?

אנונימית בת 19 | כתבה את השאלה ב-04/04/19 בשעה 17:52

היי AskPeople, יש לי בעיה אבל אני לא יודעת מאיפה להתחיל להסביר אפילו...
אני בת 19, משוחררת משירות לאומי כבר די הרבה זמן. ב 4 חודשים האחרונים מהשחרור שלי ישבתי בבית וחיפשתי עבודה... בינתיים נרשמתי לקורס פסיכומטרי של מועד יולי- שמתחיל מיד אחרי פסח.
לפני חודשיים גיסי מצא לי עבודה אצל בן משפחה שלו בקונדיטוריה. העבודה שם מההתחלה הייתה אינטנסיבית גם פיזית וגם נפשית. הבוס עצמו לא התייחס אליי בכבוד בכלל, רוב הזמן צעק עליי וחיפש אותי בציציות כמו שאומרים... מה אני עושה לא בסדר ועל מה אפשר לצעוק עליי, מתוך כך נתן לגיטימציה לעובדים שלו לדבר אליי בצורה כזו. גם כאלו שהתחילו לעבוד אחריי! עברתי גיהינום עד שהתרגלתי לעבודה והתמצאתי במחירים, סוגים וכו' אפילו הצלחתי להתחבר עם מס' קטן של עובדים שהיו אנשים ממש טובים ואחלה... עבדתי ממש קשה אצלו, הרבה משמרות ערב כולל סגירה, בצום ובפורים- ממש השתדלתי להספיק ולהיות יעילה וטובה אבל פתאום בשבוע שעבר הוא ואחיינית שלו החליטו שלקראת פסח מתחילים לשים עובדות בסטנד ביי ומשום מה אני היחידה שכמעט כל המשמרות שהגשתי סומנו כ 'סטנד ביי' כעסתי על ההחלטה הזו ופניתי אליו הם התגוננו, היו עקיצות מצידם וכו' עד לנקודת השיא ביום שלישי שעבר היה פיצוץ ביני ובינו, הוא ביקש ממני ללכת הביתה אחרי משמרת של 3 שעות בלבד והתפטרתי בעקבות זאת (הוא אפילו לא טרח לשאול למה, פשוט ביי ובהצלחה זה שהוא השיב לי)
בשבוע האחרון הסתובבתי קצת מדוכדכת כי את האמת היה חבל לי. נכון שסבלתי אצלו ואני לא אשאר שם בכל מחיר, אבל כבר הסתגלתי לעבודה והתחברתי לחלק מהאנשים... פשוט היה לי חבל ועצוב על זה שלא אראה ואעבוד איתם יותר.
אממה, עכשיו אני צריכה לחפש עבודה חדשה וזה עוד יותר גרוע כי א' אני לא מוצאת, חיפשתי בנרות עד שגיסי מצא לי משהו יצאה לי הנשמה
ב' להתחיל מחדש זה החרדה הכי גדולה שלי בעולם הזה. אני שונאת להתחיל מחדש ולהיות החדשה שצריכה להתחנן שיענו לה וילמדו אותה, זה נותן לי הרגשה של מסכנות ואין אונים. נוראי...
ג' הקורס פסיכומטרי שלי מתחיל עוד 3 שבועות ואני לא אצליח לשלב עבודה עם הלמידה למבחן הזה.. הוא קשה ברמות, חברות שלי הלחיצו אותי למוות מפניו. בנוסף גם אם אני ממש אתאמץ מי ירצה עובדת לרק פעמיים שלוש בשבוע?! זה מה שאוכל לתת..
ואם לא אמצא עבודה איך אני אשלם ביטוח לאומי ורישיון. לסיכום, בלאגן...
אני לא יודעת מה לעשות, אני אובדת עצות.. קיוויתי שמישהו יוכל לייעץ לי איך לסדר קצת את החיים שלי שלא מחייכים אליי השנה הזו בכלל. מה לעשות?
תודה מראש(:

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות