שאלה 249305
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה להתפטר אבל חברה שלי כועסת עליי על זה ונכנסו לוויכוח, אני טועה?

תודה20 בן 20 | כתב את השאלה ב-14/03/19 בשעה 09:08

היי שלום , אני בן 20 ואני רוצה לספר משהו ולהתיייעץ כדי להבין , פשוט לפעמים אני ממש כבר לא יודע מה באמת קורה מרגיש קצת מבולבל.
אז בעיקרון , התחלתי עבודה חדשה וביום הראשון של העבודה הרגשתי שזאת עבודה שהיא לא מתאימה לי בגלל כול מיני סיבות (ניקיון שירותים במשמרת וכו' שהתחום הזה מגעיל אותי ולא מתאים לי זאת האמת). ואחרי המשמרת התקשרתי לחברה שלי להגיד לה שהיה נחמד והכול אבל העבודה לא מתאימה לי , אז אני אמשיך לעבוד בה ובוא זמנית אחפש אחרת עד שאמצא אחת וכשאמצא ויקבלו אותי אני אתפטר ואתחיל במשהו חדש שאולי יותר יתאים לי :)
חברה שלי התעצבנה אמרה כול מיני דברים שזה תמיד יהיה ככה (מפונק וכו') ולבסוף.אמרה שהיא עצבנית ואמרה לי שאין לה כוח לדבר ... אחרי זה התקשרתי שוב וניסיתי להסביר לה שזה לא בדיוק אמור להיות עניינה והיא צריכה לתמוך בי בעבודה שיהיה לי טוב בה ואנילא עוזב את העבודה , ולמרות שהסברתי לה את זה היא אמרה שאם לא אמצא עבודה אז אני אתקע בלי ואמרתי שעד שלא אתקבל לעבודה חדשה אני לא אתפטר מהנוכחית.
בכול מקרה אני ממש אשמח לעצות להבין מה קורה האם אני טועה בזה ? האם אני מפונק וחייב לעבוד בעבודה כזאת למרות שישי אלפים של עבודות שאני יכול להתנסות ואולי אפילו לחבב ...
אמרתי לה שאני ארשום פוסט ואבקש עצות וישר היא אמרה לי "אבל תרשום את הרקע שלך העבר" ואני תאמת קצת.בשוק שהעבר משנה את העובדה ? האם העבר שלי משנה משהו ? בכול מקרה אני ארשום אותו.
אז בעיקרון במשך 3 שנים לא עבדתי חוץ מעבודות מזדמנות פעם באולי 4 חודשים יום עבודה אחד בהובלות או בדברים כאלה היו לי 2 חודשי עבודה רצופים ואז התפטרתי כי היה לי קשה בעבודה ... עדיין לא באמת מצאתי את עצמי והייתי מאוד דכאוני שקוע במחשבות ובחרדה מעבודה ופחד מחברה מאנשים בכול מקרה הבטחתי לחברה שלי שאני משנה את זה הלכתי לטיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי בלי שום קשר לעבודה ובאמת התחלתי לחפש עבודה ואפילו לעבוד ... אני משתדל אבל מרגיש שמפילים אותי למטה במקום להרים אותי למעלה ואני חייב עצות תודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות