0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אישתי ואני גרים במעונות באיכילוב לי לא נח עם המצב אבל היא רוצה להישאר, מה לעשות?

בר בן 31 | כתב את השאלה ב-10/03/19 בשעה 21:21

אישתי אחות מוסמכת באיכילוב, כיוון שבמקור היא צפונית, מאז שהתחילה לעבוד באיכילוב היא גרה במעונות, ככה שכשרק יצאנו הכרתי אותה שהיא גרה שם. מדובר במיני דירה בת 35- 40 מטר.. לפני החתונה שעברנו לגור יחד, היא ביקשה שאני יעבור לגור איתה במעון במקום שנחפש דירה, וכיבדתי אותה.. עברתי אליה. בתקווה שאחרי החתונה זה ישתנה, אנחנו נשואים כבר שנה. לפני חודש נולד לנו בן זכר, ילד ראשון ואנחנו ממשיכים לגור במעונות.
כיוון שאני איש הייטק, אני יכול להרשות לעצמי להעביר אותנו לדירה, גם בקרבת בית החולים..
שזה אזור לא זול.. מבחינת קניית דירה וגם שכירות.
אבל היא בשלה, ולא מוכנה. למה אני רוצה לעזוב את המעונות? קודם כל זה דירה קטנה של 35- 40 מטר, כל אחד צמוד לשני, מה שלא מאפשר פרטיות כ"כ.. אתה רוצה לעשות את זה בלילה ( סקס * ) אבל מפחד שהשכן ליד ישמע, מעבר לזה הסביבה בתוך בית החולים, מדכא אותי, קשה לי במיוחד אני שחרד מבתי חולים, רק המחשבה שאני גר בתוך כתלי בית החולים מחליאה אותי.. שלפעמים באלי להישאר עד מאוחר בעבודה..ולא פחות חשוב אני לא בטוח שכדאי לגדל את התינוק בסביבה כזאת, הרבה חיידקים, חולי.. לא מתאים. אז הצעתי לה שנמצא דירה ליד איכילוב, אחד מהרחובות. אבל היא בשלה, לא מוכנה. היא אומרת שנח לה לסיים משמרת במיוחד בלילה ותוך דקה שתיים להגיע לדירה, היא מניקה..וכשהיא צריכה להניק את הילד היא קופצת שנייה לדירה ומניקה את הילד שנמצא שם עם מטפלת..זה נח לה, וגם זה שהיא הכירה אחיות חברות שלה ונח לה לגור בחברותא איתן..בקיצור כמו שלי יש הרבה סיבות לעבור לה יש הרבה סיבות להישאר.
אני לא מבין עד מתי זה יימשך ככה, היא רק בת 26 אני לא מוכן להעביר את כל שנות הקריירה שלה במגורים בתוך בית החולים. ושוב אין לי בעיה להעביר אותה לדירה באחד הרחובות הסמוכים לאיכילוב.. אז נכון זה לא כמו לצאת מהמשרת ותוך דקה שתיים להגיע ליחידה אבל עדיין לרחוב קרוב שם בסביבה.. אבל היא לא מוכנה ואני אובד עצות מה לעשות איתה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות