שאלה 247303
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

המשפחה לוחצת ואני גם כבר רוצה - אבל בן הזוג לא מעוניין בחתונה כרגע, מה עושים?

לחוצה? בת 25 | כתבה את השאלה ב-19/02/19 בשעה 16:37

מאוד קשה לי ההתמודדות הזו אני ובן הזוג שלי ביחד 10 שנים, מגיל 15 בתיכון, ואנחנו גרים ביחד כבר 6 שנים מתוכן, מנהלים משק בית וחיי זוגיות כמו נשואים לכל דבר. גם חשבון הבנק שלנו משותף, וכל ההתנהלות שלנו היא כמו של זוג נשוי. שנינו אחרי לימודים ועובדים בעבודות מסודרות.

המשפחה מאוד לוחצת בזמן האחרון על חתונה ובכללי הייתי אומרת שהרצון של המשפחה לא משנה, אלא הרצון של הזוג ומה שטוב לזוג, וזה לא היה מזיז לי. העניין הוא שזה כן מזיז לי ומפריע לי כי אני בעצמי רוצה חתונה (באידאל - בשנה-שנתיים הקרובות), וקשה לי כל הזמן להראות חזית אחידה מול המשפחה שלי. להם אני אומרת בדרך כלל שאנחנו לא רוצים עדיין ושיש לנו עוד זמן ונראה מה יהיה, כשבפנים אני ממש אוכלת את עצמי כי זה שקר ואני כן רוצה חתונה.

והקטע הכי מעצבן זה שאני יודעת שזה מטומטם ולא באמת משנה כלום - יש לנו גם כבר הסכם ממון חתום ותכלס מבחינת התנהלות ואפילו מבחינה חוקית זה יהיה כמעט אותו דבר כמו היום - אני סתם רוצה כי זה נראה לי אירוע כיפי (לא בונה על משהו המוני עם הבנדוד של סבתא של אמא... משהו אינטימי עם משפחה וחברים קרובים) ומשהו שבא לי לחוות.

הבן זוג שלי מצידו מאוד לחוץ מכל העניין של חתונה ואם זה היה תלוי רק בו הוא כנראה היה מוותר עליו לגמרי אבל בגלל שהוא יודע כמה זה חשוב לי ובגלל שבסופו של דבר הוא אומר שהוא כן רוצה שתהיה לו את החוויה של היום הזה לספר לילדים ולנכדים הוא כן יהיה מעוניין בחתונה, מתישהו. הקטע זה שהמתישהו הזה אפילו לא נראה באופק מבחינתו, וזה קצת מעיק עליי. כל פעם שחברה מתארסת זה טיפה צובט לי בלב. לא חלילה כי אני חושבת שזה אומר משהו על הזוגיות שלנו או כי אני חושבת שזה יהפוך אותה לטובה יותר - אלא פשוט כי אני מקנאה! ובא לי גם. וזה מטומטם, אני יודעת, אבל זה המצב.

כבר דיברנו על הנושא הזה אינסוף פעמים, וניסינו לחשוב מה יכול לעזור לו לקחת את כל האירוע הזה כדבר יותר קליל וכבר עלו לנו כמה רעיונות ובא לי פשוט להניח לו לנפשו ולתת לו להתבשל עם זה עד שהוא יהיה מוכן אם בכלל. זה ממש לא דיל ברייקר והזוגיות שלנו תמשיך כמו שהיא עם או בלי אירוע אבל בינתיים ממש קשה לי להתמודד עם השאלות מצד המשפחה כשאני בעצמי כן רוצה אותו והוא אומר שנעשה אירוע אבל לא מוכן לתת צפי מתי ולא נראה כאילו הוא מצליח להתגבר על החשש ממנו.

עכשיו אחרי שסיימתי לכתוב פתאום אני תוהה אם בכלל יש שאלה או שזאת סתם הייתה פריקה, אבל בכל זאת אני אשאל - בחורות שהיו או שכרגע במצב שלי, שרוצות חתונה ובן הזוג עדיין לא מוכן, איך אתן מתמודדות עם זה? איך לשחרר? איך לא להשקיע בזה אנרגיות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות