שאלה 246581
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שונא את האנשים בעיר שלי (מעלה אדומים) כולם פה לכלכנים מדברים עליי מאחוריי הגב

נמאססס כברררר בן 19 | כתב את השאלה ב-10/02/19 בשעה 12:41

תראו העיר שאני גר בה זאת עיר בעייתית עיר לא רגילה, מעלה אדומים היא עיר קטנה, קטנה מאוד כמו קיבוץ גדול אפשר לומר... העיר צמודה לירושלים 8 דקות נסיעה , זה כמו תל אביב ובת ים בערך במרחק כאילו..... כולם פה מכירים את כולם , זאת עיר של סהכ 35,000 תושבים. כולל המטרופולין ( מישור אדומים )
קיצר כולם פה מכירים את כולם... עיר שכונתית כזאת אתם יודעים... שישי בערב נגיד כל הזמן אותם אנשים אותם הפרצופים ברחובות ... בתחנת דלק יושבים כולם וזה ישר שואלים שאלות מעצבנות ומתנשאות.. מנסים ישר להרים את האף להיות מעלייך , להוציא אותך קטן ומורידים אותך , תמיד ידעתי שיש משהו דפוק ולא תקין עם האנשים פה , אני אישית נולדתי פה לצערי... אני גדלתי כאן כל חיי , כל הילדות שלי. עוד לפני שנות ה-2000 משנת 97 אני תקוע בחור הזה , נמאס לי שאנשים פה מלכלכים ומדברים מאחוריי הגב , אבל שהם פוגשים אותייי פייס טו פייס ברחוב כאילו הכל בסדר, לא קרה כלום ... צבועים , ואחרי זה אני שומע שדיברו עליי וצחקו אנשים מאחורי הגב. למה למה האנשים כאן כאלה יצורים לעומת אנשים שחיים בעיר רגילה ( עיר גדולה )
למה לדבר על בנאדם מאחורי הגב , למה להפיץ שמועות שקריות ולא נכונות, אין לכם לב? איפה הלב של האנשים אני שואל את עצמי לפעמים, מה אנשים אשכרה איבדו את המצפון ?? ותמיד זה היה ככה הבעיה הזאת במעלה אדומים. עיר שידועה בריחולים ולכלוכים אחד על השני. התושבים כאן בעייתיים , זה נראה כאילו לא יודע , כאילו העיר הזאת מקוללת , כאילו כולם כאן נגועים דבוקים באיזה כישוף לשון הרע, אני אומר לכם תשאלו אנשים שגרים כאן , או באיזור ירושלים וכולם יגידו לכם שזה נכון. שיש כאן בעיה. אגב וגם הרבה ירושלמים אנשים שגרים בירושלים ובאיזור או מבשרת ציון , קסטל או בית שמש, גבעת זאב כל אלה... לא אוהבים אנשים ממעלה אדומים , לא אוהבים את מעלה , בדיוק מאותה הסיבה , בדיוק בגלל הדבר הזה , שהאנשים פה לכלכנים ומפיצים שמועות ... מאז ומתמיד היה את הבעיה הזאת כאן ומדברים על כולם לא רק עליי , אחד על השני כמו מלחמת שמועות , למה ללכת לדבר על בנאדם מאחורי הגב להגיד דברים שלא עשיתי למה ???? דברים לא נכונים? להוציא אותי אפס , למההה אנשים רעייייםםם למההה
לפעמים מרגיש שלא בא לי להמשיך יותר בעולם הזה
כמו רוע יכול להיות באנשים זה לא ייאמן אשכרה , אנשים היום איבדו את המצפון שלהם , נשאר דבר כזה בכלל מצפון בעולם הזה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות