0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

התנהגות בזויה ומפרקת אמון מצד החברה, מה עושים?

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-09/02/19 בשעה 20:37

אז קודם כל היי ותודה על העזרה. אספר את הסיפור מההתחלה:

יש לי חברה כבר כ-10 חודשים ובכלליות הכל טוב ויפה. לפני נאמר שהיא לא כל כך רצתה חבר.. היא לא ראתה את עצמה מחויבת לקשר, ואז אני הגעתי לחיים שלה. כמו מה שכל אחד צריך הפגנתי אהבה ודאגה והיא למדה לאהוב את הדבר. למרות כמה תקופות קשות שעברנו אנחנו מאוד בוגרים ואוהבים אחד את השני.

היום הלכנו לקניון לקנות מתנה ליום הולדת של אבא שלה. הגענו לחנות ומשם הגיע המוכר ופתח שיחה בטוב. הכל טוב ויפה ואז הוא שואל: "אתם זוג?". באותו רגע הבנתי שאולי הוא טיפה יותר מדי נחמד, אבל לא דאגתי. האמנתי שהיא מספיק בוגרת בשביל לדעת היכן הגבול נחצה. אמרנו שאנחנו זוג, אך למרות זאת היה נדמה לי שהוא המשיך לפלרטט. "את מחפשת עבודה? תביאי לי את הטלפון שלך". היא נענתה בחיוב ואמרה שהיא ממש תשמח (למרות שבסופו של יום לא הביאה את המספר טלפון שלה(. "רוצה לגלוש איתי מחר?". היה נראה שהיא מאוד אהבה את התשומת לב וזרמה עם המצב.

מצאתי את עצמי עומד בצד, מובך מהסיטואציה ברמה אחרת. שאלתי את עצמי האם אני צריך להתערב בסיטואציה אך הגעתי למסקנה שלא, עליה אני עדיין לא מתחרט! היא לא ילד קטן בן 4 שצריך שיאמרו לו נו נו נו ומתי להפסיק. יש בי את הציפייה לדעת שהיא בוגרת מספיק. בשלב מסוים בשיחה ברחתי לדבר עם המוכרת השנייה (שבמקרה הכרתי) והשלמתי איתה קצת פערים.

לבסוף, המתנה נקנתה ויצאנו מהחנות. היא חייכה כאילו לא קרה כלום ובאה להביא לי את היד. סירבתי בתקיפות ואמרתי לה שאני כועס ומאוכזב ממה שהלך שם. התחיל מ:"הוא לא התחיל איתי" עד ל:"ממש רציתי לקבל את ההנחה". הבנתי באותו רגע שהיא בעצמה לא הבינה למה היא עשתה את זה... היא נשמע שהיא ממש לא מבינה למה היא זרמה עם זה. היא התחילה לבקש סליחה, אבל עדיין הייתי עצבני. זה הגיע למצב שהיא בוכה ומבקשת סליחות בלי הפסקה. הלכתי הביתה ואמרתי לה לעזוב אותי.

היא ממש הצטערה על מה שקרתה.. פחדה לאבד אותי, בכתה וכתבה בלי הפסקה ואני עדיין טיפה בהלם. בכללי יש לי בעיות אמון מסיבות כאלו ואחרות והיא יודעת את זה. לעשות דבר כזה במיוחד מול הפנים שלי זה לרמוס אמון של חודשים שנבנה באיטיות.
בשלב מסוים במהלך היום היא הגיעה אליי לדבר וטענה שהיא מרגישה שאני מאוד כובש ושברגע שאני והיא ליד אנשים היא מרגישה שהיא חלק זניח ושאני תופס את האור הזרקור. היא המשיכה ואמרה שכנראה שהיא קיבלה סוף סוף תשומת לב היא זרמה עם זה עם כמה שזה מטומטם מצידה. אני יכול להבין אותה במקום מסוים, ולא ממקום שחצני. שנים שחשבתי שאני אפס ולא שווה כלום ורק בשנה האחרונה תפסתי הרבה ביטחון עצמי והצלחתי להפגין אישיות צבעונית. עם כל זאת היא בכתה ממש ממש ואמרה שהיא ממש אוהבת אותי ולא רוצה לאבד אותי...

עכשיו ככה, אני יודע שהיא ממש אוהבת אותי אבל אני כן נפגעתי מהסיטואציה ובמיוחד שזה קרה מול העיניים שלי. אני בחור רגיש שאוהב להתאהב ורוצה לאהוב, ודבר כזה זה פשוט מפרק אותי במקום מסוים.

לשבור את הכלים? לסיים את הקשר? או שאני ממש מגזים וצריך לתת לזה עוד צאנס?
תודה רבה על הקריאה והעצה! השתדלתי לכתוב כמה שיותר ברור ונקי.

מה לעשות?

לסיים את הקשר
 
3
לתת עוד צאנס
 
18
אחר (בתגובות)
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות