שאלה 246496
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא הגדרנו את הקשר, עוד מעט יום האהבה, מה עושים?

ד בת 20 | כתבה את השאלה ב-09/02/19 בשעה 20:22

היי.. אני יוצאת עם מישהו חודש וחצי ויש לי רגשות אליו.
יצאנו כבר לשישה דייטים, הגענו לשלב המיני, נפתחנו מבחינת הרבה דברים אחד לשני.. הוא לוקח כמובן מאליו שכל עוד שנינו בבית בסופש(בגלל צבא וכו') אנחנו נפגשים. זה כמובן מעיד על משהו טוב זה מעיד על זה שהוא מרגיש שהוא רוצה עוד וכביכול מחוייב להפגש איתי כשאפשר.
העניין הוא שלא הגדרנו את הקשר, לא שמעתי אותו קורא לי "חברה שלי" כשהוא מדבר עם אנשים בטלפון אלא אומר את השם שלי (יש לציין שהמכרים שלו לא הכירו אותי לפני ולא היינו ידידים לפני או משהו ככה שזה שהוא משתמש בשם זה כבר אומר שהם יודעים על קיומי שזה כבר טוב).
אני חושבת שחודש וחצי זה מספיק זמן בגיל שלנו להכיר את ההורים או לפחות לא לחשוש מהתקלות בהם כשאני באה אליו, אבל הוא כביכול תמיד מכוון לבית ריק כשיש אפשרות כלומר נמנע מלהכיר אותי לאמא שלו..
כמובן שאני גם לא הכרתי אותו להורים שלי אז על זה אני לא יכולה להתלונן.

בכל אופן כמו שאמרתי אני מרגישה אליו משהו, אני אוהבת אותו אפשר להגיד את זה ככה.
אתמול יצאנו והיו לו המון הזדמנויות להגיד לי את המשפט המיוחל וזה פשוט לא קרה, זה מוזר לי כי יש בנינו כימיה מדהימה ואנחנו צוחקים כל הזמן ביחד, מדברים על דברים משותפים (יש לנו המון בין אם זה מוזיקה או תחומי עיסוק).
הסיבה היחידה שאני לא אומרת לו את זה ראשונה היא כי אני באמת רוצה שהקשר הזה יצליח. אני לא רוצה להגיד את זה יותר מדי מוקדם ולהלחיץ אותו, אני לא רוצה שהוא יגיד "גם אני אוהב אותך" רק מהפחד לאכזב אותי. הייתה לו גם חברה תקופה ממש ממש ארוכה הם נפרדו לפני שנה וחצי אני מפחדת שהוא גם לא לגמרי מוכן לאהוב שוב..

עוד שבוע יום האהבה, אני באמת הייתי רוצה להתחיל את הבוקר ב"יום אהבה שמח, אני אוהבת אותך" אבל אין זה כבר לא יקרה.. אני לא אראה אותו עכשיו חודש ואם זה לא קרה אתמול כשנפגשנו זה לא יקרה גם עד חמישי וכנראה גםצלא בחודש הקרוב עד שאראה אותו שוב. זה נשמע מטופש אבל בגלל שאני אוהבת אותו היום הזה באמת אומר משהו בשבילי. מה לעשות?

ובכללי, לא להתייחס רק ליום האהבה, אני באמת רוצה לדעת איך להמשיך מכאן כי אני מפחדת לאהוב יותר מדי בלי הדדיות.. בקשר הרציני הקודם שלי אהבתי הרבה יותר ממה שהצד השני אהב אותי אני לא רוצה להפגע שוב באותה צורה..

מה לעשות (לא בנוגע ליום האהבה)

לדבר איתו על זה ולהגדיר את הקשר
 
2
לתת לזמן לעשות את שלו
 
26
להגיד לו שאני אוהבת אותו ומה שיהיה יהיה
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות