שאלה 246420
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התעלפתי במועדון, במקום להזמין אמבולנס המועדון זרק אותי לרחוב, להגיש תלונה?

שם בדוי בן 23 | כתב את השאלה ב-08/02/19 בשעה 20:19

הלכתי היום (שישי בלילה) למועדון עם חברים, לא אכלתי לא שתיתי כלום במועדון, אך הרגשתי לא טוב והתעלפתי 3 פעמים..בפעם הראשונה היה כשקמתי להודיע לחבר שאני יוצא לנשום אוויר, אך לפני שהספקתי לומר לו מילה (לפי חברים שהיו שם, אני לא זוכר בעצמי..) נפלתי על הרצפה, בשלב מסויים התעוררתי עוד פעם והייתי מוקף באנשים, אך עוד פעם התעלפתי, אחרי זה זכור לי שניסו להרים אותי ולהעביר אותי לספה, אמרו לי לנסות לעמוד אך לא הצלחתי לזוז והתעלפתי עוד פעם (פעם שלישית), כשקמתי מהפעם השלישית הגיעה אליי מישהי שטענה שהיא חובשת, שאלה אותי שאלות, בדקה לי דופק, ביקשתי ממנה להזמין לי אמבולנס, היא אמרה שאין בעיה ושהמאבטחים יוציאו אותי החוצה לנשום אויר ושיוזמן לי אמבולנס..חשבתי שהם יקחו אותי לכיסא או משהו כדי שאוכל לנוח, אך המאבטחים ליוו אותי מחוץ למועדון ופחות או יותר נטשו אותי ברחוב...מיותר לציין אך אמבולנס לא הוזמן, במקום זאת אחי הגיע לאסוף אותי אחרי 20 דקות בערך..20 דקות שישבתי אחרי שהתעלפתי מספר פעמים.

השאלה שלי היא כזאת..האם יש משהו שאפשר לעשות נגד המועדון? מבחינתם יכולתי למות ברחוב כח עוד זה לא בתוך המתחם שלהם כנראה זה לא בעיה שלהם.
האם יש איזה משרד ממשלתי שאפשר להגיש נגדם תלונה? האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לוודא שעובדי והנהלת המועדון לא יתחמקו מאחריות ולא יעשו כזה דבר לעוד מישהו?

עדכון משם בדוי, שואל השאלה 2019-02-09 17:53:37

עדכון: חשבתי שזה מידע שלא חשוב כלכך לשאלה אבל אני רואה שהרבה שואלים- החברים שלי היו איתי לאורך כל הזמן, גם לפני שהתעלפתי הם לא היו במרחק של יותר ממטר ממני, וגם כשהמועדון זרק אותי לרחוב הם באו איתי והתסכלו שאני בסדר עד שאחי הגיע לאסוף אותי
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות