מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 245699
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם אני לסבית? יש עוד אנשים שחווים את זה כמוני? או שזו רק אני?

אני בת 17 | כתבה את השאלה ב-01/02/19 בשעה 11:06

היי קודם כל לפני הכל אין לי שום דבר נגד הקהילה הגאה, אני מעריכה ומכבדת אותם על זה שהם עושים מה שטוב להם ושמים פס על כולם, אהבה זו אהבה ולא משנה לאיזה מין ובאיזה מגדר. גם אם הייתי לסבית (ואני לא מרגישה נטייה מינית לנשים, אבל גם לא שוללת התנסות אם ישתנה משהו כי מיניות משתנה אצל חלק מהאנשים במהלך החיים), זה לא היה משמעותי בעיניי והייתי שוברת מוסכמות כדי ללכת עם האמת שלי, כי בלי קשר לנטייה מינית אני לא דופקת חשבון לאף אחד בחיים בשום תחום.

אוקיי אז לעניין, מאז ומתמיד נמשכתי לגברים, מינית, פיזית ורגשית. תמיד התאהבתי בגברים ורציתי מגע מיני, קשר וזוגיות רק עם גברים. )אני באה ממשפחה שמרנית ופרימיטיבית יחסית ככה שלא יצאה לי שום חוויית התנסות. יחד עם זאת גם תמיד נהניתי מאוד מלהסתכל (רק להסתכל) על נשים יפות ואסתטיות ולא הרגשתי אליהן שום משיכה או רצון למגע או למין איתן, גם חברות שלי שהן כן נחשבות למושכות לא מעוררות בי תחושת משיכה מינית, ואני לא נהנית ממגע נשי חיבוקים וכאלה האמת. ואני ממש *לא* אומרת את זה כדי להתחמק או להצדיק את עצמי כי זה באמת מה שאני חווה ומרגישה. בעיקרון זו משיכה אסתטית, אני אוהבת להסתכל על דברים יפים גם גברים וגם נשים(כמובן לא בצורה מטרידה ולא בוהה הרבה זמן). אבל ההתרגשות האמיתית היא מגברים כי זו המשיכה המינית החזקה והמורגשת מאז ומתמיד. אז הכוונה שלי אחרי הכל *היא לא* השאלה המבולבלת הנפוצה של "האם אני לסבית? תעזרו לי להבין..."
אלא אני חוזרת ומדגישה: "האם ישנן גברים ונשים שחווים זאת כמוני? זה נפוץ? ובנוסך עוד מעניין אותי לדעת האם הרצון הזה להסתכל ולבחון נובע מתוך השוואה וקנאה? כי אני חושבת שאולי גם קשור לזה שאני בעודף משקל כבר שנים ולכן אולי יש קשר כי אני רוצה להיות ולהיראות כמו הנשים האלה שמהוות מודל עבורי.

האם גם אתם חווים כזה דבר עם אנשים אטרקטיביים מהמין שלכם?

כן
 
25
לא
 
2

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות