שאלה 244379
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ביקשתי מהגרוש שלי להכניס אותי להריון, עשיתי טעות?

רוצה בת בת 31 | כתבה את השאלה ב-17/01/19 בשעה 20:37

יש לי שלושה בנים, ילד בן 7 ושני תאומים בני 5. אני גרושה מאז שהתאומים שלי היו בני שנה וחצי.
תמיד חלמתי על בת. אני כ"כ רוצה בת... לפחות אחת. לא מסוגלת לדמיין את עצמי בעתיד כשאין לי בת, יש לי צורך נפשי מטורף לזה. אני מרגישה שזה יהיה פספוס חיי.
עברתי גירושין שהכאיבו לי מאוד ואני לא רוצה להיכנס שוב לסיפור דומה, ואני לא מתכוונת בעניין החתונה אלא בעניין הרגשי - לא רוצה לסמוך על גבר מחדש ולבנות איתו בית או משפחה ולגלות שזה מתפרק.
ולכן חשבתי שהדבר הכי טוב הוא לעשות ילדה עם הגרוש שלי. אני לא מסתדרת איתו אבל לפחות את השריטות שלו והדברים המעצבנים שבו אני מכירה, לא תהיה לי שום הפתעה, לא אצטרך להתחייב לאף אחד או לגלות דברים אחרים על מישהו שחשבתי שהוא לא, ובסה"כ הוא אבא טוב לילדים שלו.
למזלי גם הוא חטף טראומה מהגירושין שלנו ולכן גם אצלו אין משהו רציני על הפרק - יש קשרים מזדמנים או בחורה לכמה ימים אבל מאז לא הייתה לו אף אחת רצינית כי אני חושבת שגם הוא קצת מפחד, כמוני,
למרות שאנחנו לא בקשר נוצץ לפני כמה זמן העלתי את הנושא הזה ושאלתי אותו אם הוא לא מרגיש פספוס שאין לו בת, אז הוא ענה שלא. אמרתי לו שאני מאוד רוצה בת, ואני חושבת שזה פספוס שאין לנו בת, ובגלל שכנראה כבר לא אעשה ילד עם אף אחד יותר - למרות שאנחנו גרושים גידלנו שלושה בנים בצורה טובה עד כמה שניתן,
אז למה שלא נביא בת?
בהתחלה הוא דחה את זה אוטומטית בלי לחשוב על זה, וישר שלל את זה ואמר מה פתאום..גרושים לא עושים ילדים, עברנו את שלב הטיטולים, לא רוצה תינוק עכשיו ולא רוצה תינוק איתך.. ואז שאל אותי איך נעשה תינוק אז אמרתי לו שלא תהיה לנו ברירה ונצטרך לשכב כי מן הסתם החסידה כבר לא מביאה ילדים, ואז איכשהו התחיל להתפתח דיון על זה שאני והוא נשכב וכנראה הוא נדלק מזה יתר על המידה כי באותו לילה בערב הוא כבר בא אליי (ובדקה ה90 לפני שהחדיר החליט לשים קונדום, אבל ידעתי שזה לא יהיה בפעם הראשונה.)
ואז אחרי כמה פעמים שדיברנו על זה הוא יותר התרכך, אמר שהוא מפחד שייצא לנו שוב תאומים, ומה נעשה אם ייצא לנו שוב בן, ואמרתי לו שנצטרך לקחת את הסיכון בניסיון הזה שייצא בת. ואז שכבנו עוד כמה פעמים, ובפעם האחרונה כשראיתי שהוא ממש רוצה להכניס והוא רוצה את הקונדום אמרתי לו שיגמור בפנים והוא בהתחלה התנגד אבל כיוונתי את האיבר שלו אליי ובסופו של דבר הוא הכניס אבל אחרי דקה וחצי פתאום התחלתי ממש לפחד והוצאתי את זה. ואז אמרתי לו לשים ואחרי זה שאלתי אותו אם הוא לא פחד להכניס אז הוא אמר פחדתי.. התפללתי שלא יקרה כלום.
אז אמרתי לו שאני לא רוצה להכריח אותו לשום דבר ולא לכפות עליו ושאם זה לא מהרצון שלו להכניס אותי להריון אז אני לא רוצה, כי זה הדבר הכי משפיל להרגיש שאני מכריחה מישהו. וירדתי מהנושא הזה. ואז עברו כמה ימים שלא דיברנו כל כך ותאמת קצת התגעגעתי אליו בלי שום קשר, אז אחרי זה שוב נפגשנו ושוב לפני שהוא בא להחדיר לא הזכרתי כלום והפעם הוא שאל אותי אם לשים קונדום או לא? ואמרתי לו שלא אז הוא אמר טוב. ועשינו את זה ככה כשהוא גמר בפנים. ואחרי שזה נגמר פתאום נכנסתי להתקף פחד מטורף,
פתאום עלו לי מחשבות אולי זה לא נכון ומה עשיתי ואם זה הדבר הנכון בכלל? אולי אני מכניסה את עצמי למערבולת שתפגע בי? ופתאום נתקפתי ממש פחד ואמרתי לעצמי שאם נקלטתי אני בטוח אלך להפיל כי זה מעשה טיפשי מאוד.
בינתיים זה קרה רק לפני כמה ימים אז אני לא יכולה לעשות בדיקת הריון, אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות רק מחפשת מישהו או משהו שירגיע אותי. האם זה היה כל כך טיפשי שאני רוצה בת? מה אני צריכה לעשות הלאה?
עכשיו אני בסרטים ובפחדי אימים והוא טוען שאני משגעת אותו כי זה מה שרציתי בהתחלה באמת רציתי את זה אבל עכשיו כשיש סיכוי שזה מתממש אני לא בטוחה שזה הדבר הנכון.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (33) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות