שאלה 244200
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שמנה, לא רוצים לקבל ממני שרות ואני שקופה בעיני החברה, מה עשיתי לא בסדר?

ש' בת 21 | כתבה את השאלה ב-15/01/19 בשעה 20:19

בבקשה לקרוא עד הסוף .. אישה טובה עם עטיפה פחות טובה כנראה
אני אוהבת לאכול אני מודה, כמו שיש נשים שאוהבות להוציא את כספן על בגדים ולק ג'ל וכו אני אוהבת להוציא על אוכל.. כל אחת ומה שעושה לה טוב.
אני בחורה שמנה מאוד(לא עגולה ולא עגלגלה, שמנה) ובעודף משקל ואני מרגישה פשוט שמדירים אותי בגלל זה מהחברה ואני פחות שווה מבנות אחרות.
זה בא לידי ביטוי בהרבה מקרים:
א. הלכתי לעבוד במכירות בחנות בגדים, וכמובן מכירות זה כמה מוכרות במשמרת ותחרות.. תמיד הגברים שנכנסים לחנות צריכים עזרה ובאים לבקש ישר מהמוכרות הרזות והכוסיות למרות שאני מרגישה שאני הכי שירותית שיש ומאוד רוצה לעזור בשמחה ולא סתם לדחוף דברים כמו הרבה מוכרות
מישהו יכול להכנס אני אשאל אותו אם הוא צריך עזרה הוא יגיד לי שלא ואחרי שניה המוכרת השניה היפה הרזה תשאל והוא יגיד כן.. תמיד זה ככה לקוחות שאני התחלתי לתת להם שירות הולכים באמצע כשהם רואים את המוכרות היפות אליהם אני חשבתי שאני באה לעבוד ולמכור ולא לדגמן.
ב. אני התחלתי ללכת לחדר כושר פעם בשבוע(לא כדי להרזות) ושמתי לב לדבר מעניין, אם אני מסתבכת עם מכשיר כולשהו, ורואים שאני נאבקת בלכוון אותו גברים מסתכלים ומתעלמים מזה, אבל אם מישהי יפה וחטובה מסתבכת עם מכשיר ישר גברים רצים "לעזור לך? את מסתדרת?" אני גם מרגישה שמסתכלים עליי בגועל בחדר כושר ובנות מסתכלות עליי כאילו מזל שהן מתאמנות כדי לא להגיע למצב שלי ומצחקקות בצד .. (לא שזה פוגע בי התרגלתי כבר להקנטות)

ג.אף פעם לא היו לי חברים טובים, רק כמה בתיכון וצבא ולא ממש נשארנו בקשר, בתיכון לא היו מזמינים אותי לכלום למרות שהייתי הכי חברותית ונחמדה וגם תמיד מעירים לי שלא אכפת לי מהגוף שלי שאני אוכלת המון וכו וכו.. והתרגלתי לזה שאנשים מכניסים את האף שלהם לאוכל שלי וגורמים לי להרגיש שאני רוצחת מישהו בזה שאני עושה מה שטוב לי.
קיבלתי פטור מהצבא ויכלתי ללכת לעבוד ולחסוך בזמן שכולם נקרעים בצבא אבל התנדבתי ונשארתי בבסיס סגור גם כשיכלתי להוציא יומיות ואני באמת מרגישה שאני אדם שהוא בסדר ולא עשיתי רע לאף אחד. אני מתנדבת באופן קבוע עם ילדים ממצב קשה, ככה רק כדי להרגיש שאני לפחות עושה טוב לעולם ולא רק רע עם ה"שומנים" שלי שכאילו אני מצורעת כי ככה גורמים לי להרגיש. אני תמיד משתדלת להיות אדם טוב וישר, היו לי חברות שהיו רזות ויפות אבל היו מגעילות, יוצאות עם גבר לדייט בשביל ארוחה חינם,מחפשות גברים שיקנו להן מתנות, וכו וכו ומרכלות על כל העולם ואשתו ועדיין מלא בנים מתחילים איתן ורוצים אותן ואותי אף אחד לא רוצה,למרות שבחיים לא חשבתי על כסף ועל מראה של מישהו.
יצאתי לדייט עם גבר פעם אחת והוא אמר בהודעה שהוא לא רוצה יותר להפגש ולמה? כי אני מלאה יותר מדי לפי דעתו.. למרות שבהודעות לפני הדייט צחקנו והיה חיבור ולא הזמנתי כלום כי הרגשתי לא נעים שהוא בטח ירצה לשלם עליי.
האם זהו? אבדה התקווה ולהיות אדם עם לב טוב וישר זה פאסה ורק כמה את שוקלת ומה החזה שלך זה מה שמשנה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (58) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות