שאלה 243949
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נפרד ממני בגלל המון ריבים קטנים, האם כדאי לנו לחזור?

אנונימית בת 24 | כתבה את השאלה ב-12/01/19 בשעה 21:21

אהלן, לפני שבוע חבר שלי נפרד ממני אחרי זוגיות של ארבע שנים(הוא בן 28) כי החודשיים האחרונים היו עמוסים בריבים לעיתים ריבים קטנים ולפעמים ריבים יותר משמעותיים,בין היתר הוא כבוי לאחרונה מהמון סיבות דבר שהשפיע על היחס שלו כלפיי ועליו כמישהו שמנהל זוגיות. הוא החליט לחתוך את זה בטענה שעדעף ככה,הוא לא רוצה שאמשיך להיפגע כל עוד הוא ככה ושהוא מעדיף להיות לבד כרגע. נפגשנו וסיימנו את זה יפה למרות שהיה לשנינו מאוד עצוב. והוא המשיך לומר שאני אהבת חייו ושהוא בחיים לא אהב ולא יאהב מישהי כמו שהוא אוהב אותי.
שאלתי אותו אם בעינייו יש אפשרות שנחזור בעתיד וניתן לזה עוד הזדמנות ואמר שהוא לא פוסל אפשרות כזו. זה די בילבל אותי, החלטנו להיפגש עוד חודש ולראות אם אפשר לנסות לחזור ואם אנחנו רוצים בזה, והבטיח שבחודש הזה לא יהיה עם אף אחת כי זה לא מה שמעניין אותו כרגע וביקש ממני לדאוג לעצמי ולהמשיך את השגרה שלי ולא ליפול לכאב שבפרידה.
מבחינתי כמובן שאני אבוא בגישה שארצה לתת לנו הזדמנות נוספת,באמת שיש לנו אהבה גדולה ושכשאנחנו במיטבנו אנחנו ממש מסתדרים וכיף לנו ביחד,יש לנו הסטוריה משותפת והמון תקוות להתחתן ולהקים משפחה(אמר גם בפרידה שאם לא יהיה איתי זה מבחינתו לא יהיה עם אף אחת)
אבל אני רוצה שהוא גם יגיע בגישה כזו ולא יוותר על הזדמנות נוספת מלכתחילה מתוך פחד שההסטוריה תחזור על עצמה ומפחד שדברים לא יצליחו ויפחד לפגוע בי שוב ולא יודעת מה לעשות כדי שזה יקרה.

כמו שציינתי נפרדנו לפני שבוע ובשבוע הזה כן שלחתי לו הודעות מידי פעם שאני מקווה שייתן הזדמנות להכל ושקצת קשה לי וענה בתגובה שאתן לו לחשוב על זה והוא לא פוסל אפשרות כזו אבל שכרגע הוא חייב את השקט ואת הלבד ושאכבד את זה. אז כמובן שהרציונאל הוא לשחרר ובאמת להניח לו בתקווה שדברים ישתנו לטובה ואולי יעריך אותי יותר ויתגעגע וירצה לחזור אבל הרגש לפעמים לא נותן לי מנוח ואני מפחדת שכשאני שולחת לו את ההודעות האלו אני הורסת את הסיכויים לחזור.
בינתיים יצא שכבר יומיים לא דיברנו וזה השיא שלא דיברנו.
מה אני עושה כדי שיבוא בגישה חיובית של לתקן ולתת לנו הזדמנות נוספת?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות