0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם עשיתי טעות בהתנהלות שלי ודפקתי את הקשר? לנסות שוב?

דור בן 24 | כתב את השאלה ב-11/01/19 בשעה 13:13

שלום לכולם,
לפני כמה חודשים ידידה שלי הכירה לי את חברה שלה.
קיבלתי ממנה את הטלפון והתחלנו להתכתב,בכל פעם שהייתי שולח לה הודעה היא הייתה עונה לי אחרי שעה וחצי בערך, דיברנו שבוע בווטסאפ ושאלתי אותה אם היא רוצה להיפגש,היא אמרה שהיא לא תוכל השבוע אלא רק שבוע הבא.
המשכתי לדבר איתה בווטסאפ כל השבוע ונפגשנו ביום שישי והיה לנו מאוד כיף ישבנו בערך איזה שלוש וחצי שעות.
לאחר מכן המשכתי לדבר איתה בווטסאפ בהמשך השבוע(לא התקשרתי,התביישתי להתקשר).. קבעתי איתה שוב להיפגש ביום שישי והיא אמרה לי שהיא עסוקה ולא תוכל להיפגש בשישי הזה.
המשכתי לדבר איתה בווטסאפ,התקשרתי אליה בשבוע לאחר מכן ונפגשנו שוב ביום שישי לאחר מכן,שוב היה נחמד והיה לנו מאוד כיף ביחד.
לאחר מכן המשכנו ככה לדבר בווטסאפ,הצעתי לה לצאת ושוב היא הבריזה כי היא אמרה שהיא חולה/עמוסה..
בערך בדייט השלישי או הרביעי בסוף הדייט היא נישקה אותי.
ככה התנהלנו במשך חודשיים וחצי בערך,שכל הזמן הזה בקושי התקשרתי וכשהצעתי לה לצאת היא ביטלה פעם בשבועיים ולא הציעה לצאת בתאריך אחר,כשהיינו נפגשים פשוט התנשקנו בסוף הדייט.
לאחר מכן היא טסה לחול לעשרה ימים ורציתי לראות אותה,שאלתי אותה אם היא יכולה להיפגש ,אז היא אמרה שביום א למשל היא תוכל להיפגש,הגיע יום א ופתאום היא אומרת שהיא לא יכולה אלא ביום ב,הגיע יום ב ושוב היא לא יכולה אלא ביום ג ,הגיע יום ג ואמרה שהיא לא יכולה ושהיא כבר טסה מחר..
זו כבר הייתה הפעם החמישית בערך שהיא הבריזה לי והמשכתי לדבר איתה בווטסאפ כל יום עד שהיא חזרה מחול,הצעתי לה לצאת ,נפגשנו ורציתי לדבר איתה על ההברזות ופתאום היא באה עם מתנות שהיא קנתה לי מחול אז בסוף לא יצא לי לדבר איתה על זה..
יום למחרת שלחתי לה בקשה בפייסבוק,והמשכתי לדבר איתה בווטסאפ,עבר שבוע ועדיין היא לא אישרה אותי והגיע יום שישי,הצעתי לה שוב לצאת והיא אמרה שהיא חולה ולא יכולה לצאת,אז התקשרתי אליה לשאול לשלומה והיא לא ענתה לי..
אמרתי טוב אני מפסיק לרדוף אחריה אם היא רוצה שתפנה אליי.. עברו יומיים ופתאום היא אישרה אותי בפייסבוק אחרי שבוע(שבוע היא לא אישרה אותי) ושלחה לי הודעה ראשונה מיוזמתה..
התקשרתי אליה נראה לי באותו שבוע ונפגשנו שוב והיה לנו כיף ביחד.
ככה התנהלנו במשך חודשיים נוספים שאני לא מתקשר הרבה,היא לא מתקשרת בכלל ומבריזה לי באופן קבוע מהפגישות,היא לא הציעה לי פעם אחת להיפגש במשך חמישה חודשים.
לשנינו הייתה תקופת מבחנים באותה זמן ולה היו סימנריונים שהיא צריכה להגיש אז חשבתי שהיא באמת עסוקה למרות שהתבאסתי כל פעם מההברזות האלה ושתקתי מהביישנות שלי..
לאחר ארבעה חודשים היא רשמה לי שהיא נפגשה עם חברות בבוקר אז אמרתי לה שמעי אני לא מציע לך הרבה לצאת כי אני יודע שאת עסוקה כל הזמן אלא רק יום שישי בערב אני לא מציע לך לצאת הרבה כי אני יודע שאת עסוקה, ואז היא אומרת לי כן רציתי לדבר איתך על זה,היא התקשרה אליי ופתאום שואלת אותי תגיד למה אתה לא מתקשר אליי או מציע לי יותר לצאת,אני רגילה שמתקשרים אליי יותר,אז נבהלתי כי אני יודע שאני ביישן ואמרתי לה שמעי אני ביישן ולא חשבתי שאת רוצה איתי את הקשר אלא סתם מעבירה את הזמן,אז היא אמרה לי שאם היא לא הייתה רוצה את הקשר לא הייתה סוחבת אותי ארבעה חודשים..
ולאחר השיחה הזאת הרגשתי ביטחון והתחלתי להתקשר אליה כל יום במשך שבוע,דיברנו בערך שעה כל יום והיה לנו מאוד כיף גם כשדיברנו בטלפון וגם בפעמים שנפגשנו.
ולאחר השבוע הזה חגגנו לי יום הולדת במסעדה והיא אמרה לי שהיא שמחה שהתקרבנו..
יום למחרת התקשרתי אליה והיא אמרה לי שהיא עמוסה כי היא צריכה להגיש את הסימנריון האחרון שלה לעוד כמה ימים,אז אמרתי לה אין בעיה נדבר.
היא שלחה הודעה מיוזמתה יום למחרת והמשכנו לדבר בווטסאפ,היא תמיד זרמה איתי בשיחות בווטסאפ והביעה בי עניין והשיחות שלנו זרמו תמיד, הצעתי לה שוב לצאת והיא אמרה לי שהיא עשתה סידורים בבוקר,ושכמה חברים הציעו לה לצאת היום בערב ושהיא עמוסה והיא צריכה לסיים את העבודה,וגם מחר היא אמורה להיפגש עם חברה שלה אז "הכל בסדר"..
אמרתי לה סבבה שיהיה בהצלחה,זו בערך הייתה הפעם העשירית שהיא ביטלה לי את היציאה ויום למחרת המשכתי לדבר איתה בווטסאפ ושאלתי אותה איך היה עם החברה,אז היא אמרה לי שהיא נפגשה בסוף עם חברה אחרת ועם החברה שהיא אמורה להיפגש היא נפגשת ביום למחרת..
אמרתי לה שתהנה והמשכתי לדבר איתה בווטסאפ,אמרתי לה שאשמח לדבר איתה בטלפון כשהיא תוכל,והיא אמרה שהיא תתקשר מחר,אמרתי לה האמת שמחר אני עמוס בבוקר אבל נמצא זמן,אז היא אמרה לי שהיא דווקא עסוקה בערב וכן נמצא זמן..
המשכתי לדבר איתה עוד איזה יומיים בווטסאפ,וביומיים האחרונים ראיתי שהשיחות ממנה בווטסאפ מתחילות להיות ממש כבר רדודות,פעם היא הייתה זורמת ממש בשיחה.
פתאום לאחר יומיים היא מתקשרת אליי ואומרת לי שהקשר תקוע וחבל על הזמן של שנינו והיינו אמורים להיות במקום אחר והיא החליטה כשהגיע הזמן להיפרד..
חשבתי היא צוחקת עליי כי היא זאתי שהבריזה לי כל הזמן הזה מהפגישות ולא הבנתי למה היא מתכוונת בזה,לא דיברתי איתה חודשיים לאחר השיחה הזו והתקשרתי אליה לאחר חודשיים ודיברנו בערך איזה 40 דקות סתם לשמוע מה קורה וכו'.
לאחר 40 דקות שאלתי אותה תגידי מה קרה כאילו בשבוע האחרון שהחלטת שאת עוזבת פתאום? אז היא אמרה שאני בחור ביישן והיא סגורה והיא צריכה שמישהו יוציא אותה מהסגירות והיא ויתרה על דברים מעצמה בקשר,והיא לא הייתה שם גם כשהתקרבנו,לא הבנתי למה היא מתכוונת בזה ושאלתי אותה מה הכוונה והיא לא הצליחה לענות לי,שאלתי אותה אם היא רוצה לחזור ? שזה היה טעות שלי נוספת שלמרות כל ההתנהגויות שלה ניסיתי עוד לחזור אליה.. היא אמרה שלא נראה לה וגם היא התחילה לדבר עם מישהו(נראה לי סתם ניסתה לנפנף אותי)..
דיברתי עם ידידה שלי לגבי זה,והיא אמרה שהיא מאוד ילדותית ושהיא חושבת שיש לה איזה חרדה חברתית ובנוסף החברה הכי טובה של הבחורה שיצאתי איתה אמרה שהיא לא תמצא גבר אף פעם עם ההתנהגויות האלה שלה(לא יודע אם היא התכוונה לכל ההברזות שלה ולדילאי עם הווטסאפ)..
בעיקרון היא הבחורה הראשונה שיצאתי איתה והייתי מאוד חסר ביטחון לא ידעתי איך להתנהג בדייטים וכמה מתקשרים ואני יודע שהייתי צריך להעיר לה על ההברזות שלה וכו'.
אבל אני לא מצליח להבין אם היא בכלל רצתה איתי את הקשר או שהיא סתם העבירה איתי את הזמן חמישה חודשים? כי אני יודע שכן היה לנו כיף ביחד שנפגשנו והיא זאתי הרי שנישקה אותי בדייטים אבל אף פעם לא הרגשתי שהיא שם איתי..
אני מרגיש מאוד מבולבל ולא יודע מה לעשות,היא סתם שיחקה בי חמישה חודשים? איך היא יכולה לזייף את הרגשות ככה כי אני יודע כשנפגשנו היא לא רצתה ללכת הביתה ונשארה איתי באוטו עוד איזה חצי שעה לאחר שהיינו הולכים מהפאב/בית קפה וכן היה לה כיף איתי,וגם שהייתי מתקשר היינו מדברים שעה בערך.
אני יודע שעשיתי הרבה טעויות שהייתי צריך להיות יותר אסרטיבי ודומיננטי אבל לא ראיתי את הדברים האלה אז אני רואה אותם רק עכשיו,זה לא אומר שאני אהיה עם סופר ביטחון לפעם הבאה אבל עדיין אני מרגיש עצבני על עצמי איך נתתי לה ככה להתנהג אליי ואיך לא ידעתי שצריך לשחק את המשחק ולהגיד לה שלום ולהתראות,בנוסף כל הזמן חושב האם היא תחזור או לא.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות