שאלה 243163
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך אפשר להטריף גבר מנוסה מינית שכבר חווה הכל מהכל?

גרייס בת 25 | כתבה את השאלה ב-04/01/19 בשעה 16:26

אני יוצאת עם מישהו שמבוגר ממני ב-15 שנה בערך. הוא אדם מאוד מיני ומאווווווד מנוסה... את חיי המין שלו הוא התחיל כבר מגיל 13.
עד היום הוא שכב עם מספר מאוד גדול של נשים, ראה וחווה כמעט הכל מהכל והתנסה כמעט בכל דבר אפשרי- בכל תנוחה אפשרית, בכל אקט אפשרי, בכל מקום אפשרי וכו'.
כשאני איתו כיף לנו, הסקס שלנו ממש טוב ואפילו השפרצתי איתו כבר פעמיים, דבר שעוד לא יצא לי לחוות עם אחרים עד היום...
אני מרגישה שהוא נמשך אלי וגם אני אליו, אבל בכל זאת לפעמים גם מרגישה שכאילו אני לא מצליחה להביא אותו למצבים שהוא נטרף ונגנב לגמרי עד לרמה כזו שהוא מאבד את עצמו כמו שהיה לי עם אחרים ובמיוחד עם האחרון שהייתי איתו שהיה פשוט נטרף מכל נגיעה קטנה שהייתי נוגעת בו.

כשאנחנו שוכבים זה מאוד עצמתי וחייתי ומהנה והכל, אבל לפעמים יש מצבים שאני מרגישה שהוא לא שם במאה אחוז. לפעמים המבטים שלו נודדים, הוא לא מרוכז מספיק ולא מאבד את עצמו טוטאלית ולא מתנשם בכבדות אף פעם.
וגם הצורה שהוא גומר בה... הוא לא מתפוצץ בתוכי בעצמה כמו שהיה לי עם אחרים, אלא פשוט גומר כזה בשקט ובשלווה. באהלן אהלן מה שנקרא.
כשאני יורדת לו הוא נהנה, אבל הוא יכול לדבר איתי רגיל תוך כדי זה ולא משמיע קולות של הנאה ולא מתנשף... זה כאילו מרגיש שהוא לא נגנב על הסיטואציה בצורה מוחלטת.

כשניסיתי לברר איתו מה הוא בדיוק אוהב הוא אמר לי שהוא אוהב הכל. אמרתי לו כן, סבבה, אבל עדיין בכל זאת יש משהו שכנראה אתה מעדיף יותר מהכל או שהכי עושה לך את זה... אתה מעדיף להרגיש שולט או נשלט? באיזו צורה אתה בדיוק אוהב שיורדים לך? חזק, חלש, עם הרבה ואקום? עם הרבה רוק? הוא חייך ושוב חזר ואמר שאוהב הכל ואין לו העדפה...

אני ממש רוצה לקבל עצות, ובעיקר מגברים מנוסים מאוד שכבר חוו המון דברים והם סוג של "שחוקים" - מה הכי יעשה לכם את זה? איך אפשר להטריף גבר מנוסה בצורה מוחלטת ולגרום לו להרגיש משוחרר מספיק כדי שיאבד את דעתו ויתפוצץ מהנאה ואולי אפילו לחדש לו משהו....?

(רק בלי רימינג, גולדן שאוורס, סטרפ און, אצבע לתחת שלו וכל מיני דברים בסגנון... שנינו לא בקטע של זה)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות