שאלה 242984
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

טיול אחרי צבא וקשר של 4 שנים. האם לוותר על החלום בשביל הקשר?

בדוי בן 21 | כתב את השאלה ב-02/01/19 בשעה 18:47

אז ככה, שהייתי בכיתה ח' אח שלי היה בטיול אחרי צבא בדרום אמריקה ל8 חודשים, כשחזר סיפר לי על חוויות מהטיול, הבחורות שפגש שם ואווירת החופש המוחלט שהרגיש בטיול ואיך זה חיזק אותו ובנה אותו בתור בנאדם ומאז אני מפנטז על הטיול הזה בעצמי.
קצת לפני הצבא התחלתי להיות בקשר עם בחורה מדהימה ומאז ועד היום אנחנו ביחד 4 שנים, אנחנו הראשונים אחד של השני .
במהלך כל הקשר לא דיברנו על הנושא של הטיול כי זה היה נראה כל-כך רחוק אבל בכל מהלך הקשר קיוויתי שירד לי מהנושא של הטיול הארוך לבד וזה לא מרפה ממני, אני מרגיש שאני חייב לעשות אותו בשביל עצמי ושאם לא אפספס את החלום והחוויה של החיים שלי.
כשהשתחררנו לא מזמן נשאר בערך שנה לטיול של שנינו, היא רוצה למזרח ל3 חודשים והזמינה אותי להצטרף אליה, אני מבחינתי אמרתי שאני רוצה לטוס לדרום אמריקה ולא ציינתי כמה זמן בדיוק,(מעל חצי שנה) והסברתי לה שלדעתי לטייל ביחד 3 חודשים רק יצור לנו ריבים ובעיות וששמעתי על כל-כך הרבה זוגות שנפרדו במהלכו וזה לא בריא לקשר שלנו. החלטנו שנדחה את השיחה הזאת לשלב יותר מאוחר כי חבל לדבר על משהו שיקרה רק בעוד שנה ויכול להיות שהדעות שלנו ישתנו עד אז וכרגע ומאז טוב לנו ביחד והקשר שלנו מצויין.
התחלתי לחשוב על זה לעומק והבנתי שאני רוצה לטייל לבד אולי אם חבר לתקופה של לפחות חצי שנה ואני רוצה בתקופה הזאת להיות משוחרר מחוייבות בארץ, להיות מרוכז רק בעצמי ובמה שעושה לי טוב ולא לדפוק חשבון לאף אחד וגם אני מרגיש שההתנסות אם בנות אחרות היא חלק גדול מהטיול בשבילי ואני מרגיש ששיחות טלפון ומחוייבות למישהי יהרסו לי את הטיול. אני מרגיש שאני חייב את זה לעצמי לפני שאני מתחיל את המסלול של החיים (לימודים עבודה חתונה ילדים) ואחרי שירות קשה בשטחים. עכשיו אני אוהב אותה מאוד ואני יכול לראות איתה עתיד ואם הייתי יודע שנתחתן ונהיה מאושרים ביחד כל החיים הייתי מוותר על הטיול בלי למצמץ אבל אני לא תמים ויודע שבשנים הבאות יכולות להיות דילמות אחרות שיכולות להפריד בינינו כמו אם נלמד במקומות שונים והמרחק וההשקעה בלימודים לא תאפשר לנו להיות בקשר או ריבים ואז כבר יהיה מאוחר מדי בשביל טיול כזה וארגיש תחושת פספוס לכל החיים שלי,מה לעשות? לקצר את הטיול בשביל הקשר המדהים שיש לנו ולהשאר ביחד ואולי להתחרט על זה שפספתי את הטיול של החיים שלי או לבקש הפסקה לתקופה של הטיול ( אנחנו טסים באותו זמן בערך רק ששלה קצר יותר) ושלא נהיה מחוייבים אחד לשניה ולהסביר לה את ההגיון מאחורי זה.עוד נושא חשוב הוא שאנחנו הראשונים אחד של השני בשני המובנים ואני מפחד לחיות כל החיים בחשש שאולי היא לא באמת האחת ואין לי באמת למה להשוות ואולי גם לה זה יעבור בראש במשך השנים ובגלל זה חשוב לי הקטע עם הבנות.
מה הייתם עושים מוותרים על החלום שלכם בשביל סיכוי לאהבת אמת או להתרכז בשלב בחיים הזה בעצמי ולעשות מה שאני חושב שיעשה לי טוב ולא לחשוב על מה יקרה כשאחזור?

מה לעשות?

לקצר את הטיול ולשמור על הקשר
 
21
להציע הפסקה
 
2
להפרד לגמרי
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות