שאלה 242897
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מתאהבת באסיר להמשיך או לחתוך?

יולי בת 24 | כתבה את השאלה ב-01/01/19 בשעה 10:42

קודם כל חשוב לי להגיד שאני בחורה שהכי חושבת בהגיון בעולם ותמיד מסתכלת קדימה ומחשבת איך המעשים שלי משפיעים לי על העתיד ואיך אני בונה לעצמי את העתיד שאני רוצה.
היה לי חבר 3 שנים, בזמן שהיתי איתו עבדתי כברמנית באולם אירועים ויצא לי להכיר שם אורח ברמה הכי שיטחית ולא רצינית כשהכנתי לו שתיה מספר פעמים במהלך האירוע לא פלירטטתי איתו או משהו כזה.
הוא שאל את אחת הברמניות שאיתי מה השם המלא שלי ונכנס אלי לאינסטגרם . שלח הודעה וכמובן שלא עניתי כי היה לי חבר. עברו שנתיים מאותו היום ואני וחבר שלי נפרדנו.
שלחתי לאותו בחור הודעה כי הוא כן מצא חן בעייני ולא שכחתי אותו , התחלנו לדבר אבל לא נפגשנו ואחרי שהתכתבנו חודשיים באינסטגרם הוא סיפר לי למה הוא לא קובע איתי וזה בגלל שהוא במעצר בית על עבירה חמורה שקשורה לסחר בסמים. התבאסתי אבל אמרתי בקטנה מכפתלי לדבר איתו , המשכנו לדבר ככה בערך 8 חודשים בלי להפגש ולפני שבוע היה הפסק דין והוא נכנס לשנה וחצי לכלא התבאסתי שזה נגמר אבל מצד שני קיוותי שאולי הוא התקשר מהכלא . היום הוא התקשר אלי ודיברנו כמעט שעה... היה לי כיף הרגשתי שאני רוצה אותו אפילו יותר ..
ואני פשוט לא יודעת אם להמשיך לדבר איתו משם או להפסיק את זה ולא לענות כי זה ברור מאליו שזה לא טוב לי לחיים. אני בת 24 ואין לי שנה וחצי לבזבז על זוגיות וירטואלית שמי אמר שהיא תצליח בחוץ? מעבר לזה זה בן אדם שיכולה להיות לו בעיה להתקדם בחיים בגלל התיק הפלילי הזה. מצד שני אני כבר שנה לבד וזה מעיק עלי וכן באלי זוגיות, אני ממש בררנית לא יכולה לצאת עם מישהו שלא יושב לי בול על המשבצת, מתחילים איתי מלא ומי שישמע שאני בקשר עם אסיר יחשוב שחסר לי איזה בורג בראש ושאני משוגעת ויגיד לעצמו מה חסר לה למה היא עושה את זה? אני לומדת משפטים ותוך כדי עובדת ומרוויחה משכורת של 5 ספרות אני נראת ממש טוב ואני פשוט יודעת מה אני שווה ואני שווה הרבה יותר מאסיר.... אבל עד מישהו שמעניין אותי ואני רוצה אותו קצת מבאס לוותר על זה.
לא יודעת מה לעשות :(

להמשיך

לא
 
580
כן
 
94
לא יודעת
 
18

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (31) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות