שאלה 242207
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

טס ל-4 חודשים לדרום אמריקה, מה לעשות עם הזוגיות?

דניאל בן 22 | כתב את השאלה ב-25/12/18 בשעה 20:57

שלום לכולם,
קוראים לי דניאל ואני בן 22 וכרגע עדיין משרת בצבא.
כל החיים שלי ידעתי שאני ארצה לטייל בדרום אמריקה עם החברים הכי טובים שלי, במיוחד אחרי שירות כל כך ארוך באיזה בסיס נידח בדרום.

אני והחברה שלי ביחד כבר 9 חודשים. הכרנו דרך חברים משותפים ומיד נהיה קליק; אנחנו מאוד אוהבים אחד את השניה ממש כמו בהתחלה וזה לא דעך לרגע, אין ריבים בכלל, סומכים ב100 אחוז אחד על השניה, אנחנו מדברים על הכל והכי פתוחים שיש. היא באמת כל מה שאני מחפש בבחורה, היא פשוט מדהימה ומושלמת ואני לגמרי רואה איתה עתיד ולכן בגלל מה שאפרט בהמשך אני פוחד שאפסיד אותה.

אמרתי לעצמי שלא משנה מה אני חייב לטוס כי אני חייב את זה לעצמי וזה החלום שלי ולכן החלטתי לטוס ל4 חודשים לדרום אמריקה ביחד עם החברים הכי טובים שלי.

חברה שלי כבר "התחילה את החיים שלה" והתחילה ללמוד ולעבוד. דיברנו על זה שאולי היא תצטרף מתישהו לאיזה חודש אבל זה כנראה לא יתאפשר וגם טיול ארוך פחות מושך ומעניין אותה.

דיברנו על זה שאם נישאר ביחד אני לא אהיה עם בנות אחרות ואני באמת בטוח בעצמי בקטע הזה וגם היא סומכת עליי.
אנחנו בטוחים שנוכל לשמור על הזוגיות הזאת ולשמור על האהבה וחיבור למרות המרחק וזה שנדבר פחות וכו'..

אני ממש מודאג מהסעיפים הבאים:
1. אני יודע שאם מישהי שהייתי איתה בזוגיות הייתה אומרת לי שהיא רוצה לטוס, להיות עם בנים אחרים ואז "נדבר", לא הייתי חוזר אליה בחיים ולכן אם אני אעשה דבר כזה בעצמי, אני לא אהיה מסוגל להסתכל לחברה שלי בעיניים כשאחזור.

2. ניגע רגע במודעות עצמית, בלי להשתחצן ואנסה תוך כדי להישאר צנוע.
אני נראה טוב ויודע להתנהל ולדבר והמון בחורות מתחילות איתו (ואני יודע גם בנחמדות להגיד להן שיש לי חברה וכו'...), בכל יום רגיל אני יודע להתמודד עם זה, אני מפחד שבמשך ארבעה חודשים זה יצטבר אצלי למשהו שלא יהיה אפשר להתמודד איתו, משהו שיגיד לי שאני מפספס חוויות, שארגיש מתוסכל ומבואס במיוחד עם כל האופוריה שקיימת בטיול וזה שכל החברים שאני טס איתם רווקים...

3. כמו שאמרתי אני לגמרי אוהב אותה ורואה איתה עתיד אבל מפחד שאולי זה שאני בכל זאת מעדיף לטוס מאשר להיות איתה אומר, לפחות בתת מודע שלי, שאני פחות אוהב אותה משחשבתי ושאני לא באמת באמת אוהב אותה, למרות שאני אומר לעצמי שזה לא נכון.

4. אני מפחד שזה שאני בזוגיות יגרום לי להרגיש תמיד כאילו אני עושה משהו לא בסדר בזה שאני בסביבת בנות.. למשל אם פתאום מישהי באיזה נסיעה ארוכה תירדם עליי, אני ארגיש עם זה באמת לא טוב וארגיש כאילו אני עושה את הדבר הכי נורא שיש ובוגד בה. אני פוחד שזה ימנע ממני ליצור חיבור ולהתחבר לאנשים.
הדבר שאני הכי פוחד ממנו זה שאני אתחיל להרגיש משהו שהוא יותר מידידות למישהי שאכיר בטיול למרות שבראש שלי אני אזכור מה מחכה לי בבית...

בקיצור חברים אני נמצא במקום שאני לא יודע מה לעשות עם הזוגיות הזאת.
הטיסה היא בעוד מספר חודשים, באמת שהייתי בטוח בהתחלה שנישאר ביחד אבל ככל שהטיסה מתקרבת, כך המחשבות והפחדים עולים וצפים...
סקס זה לא חלק גדול ומשמעותי בטיול, אבל בהחלט חלק לא מבוטל.
אני באמת מפחד שאפסיד את אהבת חיי אם ניפרד.
אני בחיים לא אבגוד בה, אבל אם נחליט להיפרד לפני הטיול או באמצע הטיול אני בוודאות אהיה עם בנות אחרות ואני כמעט בטוח שלא אהיה מסוגל לחזור אליה (כמובן שמי יודע גם אם היא בכלל תסכים)

עצות?...
אני פשוט לא מכיר אף אחד שנמצא או היה בסיטואציה הזאת ואני בדרך כלל בנאדם שמקבל את ההחלטות שלו עם עצמו וסומך רק על עצמו אבל בחיים לא התהפכתי כל כך הרבה פעמים ולא חושב שהייתה לי דילמה כזאת קשה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות