0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מה מגדיר בחורה כ'כונפה'?

מתוקה בת 18 | כתבה את השאלה ב-21/12/18 בשעה 21:55

יש לי שאלה ואני באמת מחפשת תשובות כנות וישירות מאוד בלי יותר מידי אי נעימויות או שיוף אמת או התייפיפויות וכו'-
מה שמגדיר אישה ככוסית *בעיני גברים* זה גוף חטוב/ לפעמים רזה ופנים יפות ויופי מטופח בדרך כלל.
אבל מה מגדיר אישה ככונפה *בעיני גברים*? ברור שמישהי שהיא מלאה ועם פנים לא יפות ןלא מטופחת יגדירו אותה ככונפה. אבל איפה הגבול בין כונפה למישהי שהיא די סבבה?.

האמת שאני שומעת את המילים האלו די הרבה ואני לא שטחית והדבר האחרון שמגדיר נשים בעיניי אלו המילים "כוסית" ו"כונפה". פשוט בזמן האחרון אני שומעת הרבה את המילים האלו מידידים שלי, גברים בעבודה שלי (שחלקם בני 25+ ויש אפילו כמה בני 40+) ובכללי מהסביבה. ויצא לי לשמוע הרבה פעמים שיחות בין גברים כשאני משחקת אותה לא שומעת, והרבה פעמים עולה משפט כמו "אחי היא כונפה מה אתה עושנ איתה" או "היא כונפה בטח הוא רק לוקח אןתה בתור סקס ואחר כך יזרוק" למרות שהבחורה נראת די סבבה. מלאה אבל לא ממש, פנים יפות ומטופחת. אז איפה בעצם הגבול?
האם כל מישהי שהיא לא כוסית גברים *חלקם ברור* מגדירים ישר ככונפה?.

זה מטריד אותי אישית, כי לדעתי אני נראת טוב מאוד בפנים שלי ואני מטופחת מאוד- אבל מלאה (65 כשאני צריכה להיות 55 בערך). פתאום כל המצב הזה גורם לי לחשוב שאןלי לא הלך לי עם האקסים בגלל זה (כשבתכלס עם כולם הייתי 3חודשים בין חודש), שאולי לקחו אותי בתור משהו זמני בגלל זה.
כל החוסר ביטחון הזה לא היה לי לפני ששמעתי את כל השיחה הזו... אבל פתאום אני מרגישה אולי חסרת מודעות ממש. לא קרה מצב שהתביישו בי, או שלא נפגשתי עם חברים שלהם...
אבל פתאום אני צרגישה שכל הגברים לוקחים אותי בקטע לא רציני כי אולי אני נראת לא טוב בעיני החברים שלהם וזהו (אני לא משדרת משהו זול למעשה אני מתלבשת די צנוע, ואני לא בחורה רדודה בדרך כלל תמיד יש בסיס של כימיה ואינטליגנציה לפני שהגדרתי איתם את הקשר לקשר זוגי...). תמיד זה נמשך חודש עד שלוש חודשים גג ואף פעם לא היה להם הסבר הגיוני תמיד זה היה שהם הבינו שהם לא בנויים לקשר רציני . אז אולי זה זה וזהו...?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות