זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 240125
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני מהצפון הוא באילת לתקופה הקרובה, מה עושים?

בדוי בת 20 | כתבה את השאלה ב-06/12/18 בשעה 17:24

היי אז ככה יש מישהו שאני בעניין שלו כבר איזו שנה אנחנו נורא מתאימים אחד לשנייה מבחינת אופי והכל וכל פעם שניסיתי לקדם את זה משהו אחר קרה, בהתחלה לא ידעתי איך לעשות את המוב וכשהצלחתי סופסוף איכשהו לדבר איתו הוא אמר לי שיש לו חברה. הבנתי שלא יקרה ניסיתי להמשיך הלאה ובכל זאת הייתי תקועה עליו, גם כשניסיתי להיות עם מישהו אחרהוא היה לי בראש. אחרי כחצי שנה הוא וחברה שלו נפרדו באותה תקופה גם אני הייתי לבד אמרתי הנה ההזדמנות שלי אני לא יכולה לתת לזה ללכת כמו פעם שעברה, נפגשנו והכל מפה לשם הוא אומר לי שהוא עובר לאילת לתקופה (אנחנו גרים באותה עיר בצפון).
מאז המעבר שלו הקשר שלנו התחזק נורא אנחנו מדברים יותר וכאילו די סיפרתי לו שאני בקטע שלו ולפי מה שהבנתי גם הוא בקטע שלי, בסופש האחרון יצא לו להיות פה בצפון ונפגשנו בילינו יחד כל הלילה פשוט דיברנו וצחקנו מלא, מפה לשם הוא נישק אותי לילה אחרי נפגשנו שוב וכמובן מזמוזים וכאלה, עכשיו שאלתי אותו מה יהיה שהוא יחזור לאילת? הוא אמר שלא יודע שהוא צריך לחשוב על זה ושהוא כן בעד לנסות.
בעיקרון הוא אמור לחזור לצפון בזמן הקרוב לפי מה שהוא אומר אבל הוא לא יודע מתי בדיוק, עכשיו השאלה שלי היא כזאת: מה אני אמורה לעשות במצב הזה? לחכות לו שהוא יחזור? ואם אני אצטרך לחכות לו לא יודעת איזה שנה.. מה שנה בלי מגע אנושי? שנה עם לראות אותו פעם בחודשיים שלוש?
ואם אני לא אחכה אמשיך כרגיל אכיר מישהו (שאני לא בטוחה שיקרה בגלל הנסיבות) ופתאום הוא יחזור לפה עוד איזה חודש חודשיים?

מה לעשות?

להמשיך הלאה
 
1
לחכות שיחזור
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות